Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

କୁକୁର ବେକରେ ଛୁରି ଲଗାଇ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଲା ଚୋର: ଶେଷରେ ଠାକୁରଙ୍କ ଜିନିଷ ଧରି ଚାଲିଗଲେ

3/11/2020 at 3:55 PM

ଭଦ୍ରକ୩/୧୧:  ଘରର ବାହାରୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଅନ୍ୟ ଏକ ଘରର ଖିଡିକି ଭାଙ୍ଗି ଘରେ ପଶିଲେ ଚୋର। ଚୋରି କରିବା ଲାଗି କିଛି ପାଇଲେ ନାହିଁ। ଶେଷରେ କୁକୁର ମୁହଁକୁ ଜାବୁଡି ଧରି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଜିନିଷ ମାଗିଲେ। କିଛି ନ ପାଇବାରୁ ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ ଚୋର।

ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଟାଉନ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଚରମ୍ପା କଣ୍ଟାପାଳ ଗାଁରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଗାଁର ଶଙ୍କର ରଙ୍ଗାଙ୍କ ଘରୁ ଗତ ୧୦ ଦିନ ତଳେ ୩ ଗୋଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଚୋରି ହୋଇଥିଲା। ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପୁଣି କେତେ ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଶଙ୍କର ରଙ୍ଗାଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ପଶି ବାହାରୁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଅନ୍ୟପଟେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଘରର ଖିଡିକି ଭାଙ୍ଗି ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଥିଲେ।

ପରବେସ ରଙ୍ଗାଙ୍କ ରୁମ ସାମ୍ନାରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥବା କୁକୁରର ମୁହଁକୁ ଜାବୁଡି ଧରିବା ସହ କବାଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଦେଖାଇ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ପରବେସ କବାଟ ନ ଖୋଲିବାରୁ ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ଯିବା ସମୟରେ ଠାକୁର ଘରୁ ଚାନ୍ଦି କଏନ ସହ , ଠାକୁରଙ୍କ ଛତ୍ରୀ ଏବଂ ଗ୍ରାଇଣ୍ଡର ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ। ଘରର ଲୋକେ କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ଆସିପାରି ପାରି ନଥିଲେ। ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଝରକା ପଟେ ପରିବାର ଲୋକେ ଦେଖିଥିଲେ।

   Related Posts