Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଚୋରି କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା ଚୋର, ଏସି ଲାଗିଥିବାରୁ ନିଦ ହୋଇଗଲା, ପାଣି ଛାଟି ଉଠାଇଲା ପୋଲିସ

19/09/2020 at 7:05 PM

ବିଶାଖାପାଟଣା, ୧୯ ।୦୯:    ଚୋରି କରିବାକୁ ଆସି ଫସିଗଲା ଚୋର । ଏସିର ଥଣ୍ଡା ପବନରେ ଚୋରକୁ ନିଦ ହୋଇଗଲା । ଏପରି ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀ ଜିଲ୍ଲାରେ । ଏଠାରେ ଏକ ଚୋରର କାରନାମା ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀ ଜିଲ୍ଲାର ଗୋକଓ୍ୱାରମ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ସୂରୀ ବାବୁ ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଭେଙ୍କଟ୍ ରେଡ୍ଡିଙ୍କ ଘରେ ରାତିରେ ପସିଥିଲେ । ଭେଙ୍କଟ ରେଡ୍ଡି ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି । ତେଣୁ ସୂରୀ ଭେଙ୍କଟଙ୍କ ଘରୁ ବଡ ରକମର ଟଙ୍କା ଚୋରି କରିବା ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିଲା ।

ସୂରୀ ଚୋରି କରିବାକୁ ଘରେ ପସିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏସି ପବନ ତାକୁ ମତୁଆଲା କରିଥିଲା  । ଥଣ୍ଡା ପବନରେ ତାକୁ ନିଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଆଖି ଖୋଲିବା ବେଳକୁ ତା ଆଗରେ ପୋଲିସ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୂରୀ କରୋନା ପ୍ରକୋପ ପାଇଁ ମାସ୍କ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲା ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୂରୀ କହିଛି ଯେ, ସେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଭେଙ୍କଟଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖୁଥିଲା । ଏପରିକି ଚୋରି କଲେ ସେ କେବେ ଧରା ପଡିବ ନାହିଁ ବୋଲି ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୨ ରାତି ୩ଟାରେ ଭେଙ୍କଟଙ୍କ ଘରେ ପସିଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଭେଙ୍କଟ ନିଦରେ ଶୋଇଥିଲା । ସେଦିନ ସେ ନିଜେ ଅଧିକ କ୍ଲାନ୍ତ ଥିଲା । ତେଣୁ ଏସି ଲାଗିଥିବାରୁ ତାକୁ ନିଦ ଲାଗିଥିଲା । ଅଳ୍ପ ସମୟ ଶୋଇଲା ପରେ ଚୋରି କରିବ ଭାବି ଆରାମ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତା ନିଦ ଆଉ ଭାଙ୍ଗି ନଥିଲା । ପୋଲିସ ଆସି ପାଣି ପକାଇ ନିଦରୁ ଉଠାଇଥିଲା ।

ଏହାପରେ ଭେଙ୍କଟ ସକାଳୁ ଉଠି ଚୋରକୁ ଦେଖିଥିଲେ । ସେ ବାହାହରକୁ ଆସି କୋଠରୀରେ ତାଲା ପକାଇ ପୋଲିସକୁ ଡାକିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଆସି ଚୋରକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

   Related Posts