Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଅଜବ ପୁରସ୍କାର! କ୍ରିକେଟ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟରେ ‘ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ’କୁ ପୁରସ୍କାର ସ୍ବରୂପ ମିଳିଲା ଅଢ଼େଇ କେଜିର ମାଛ

24/09/2020 at 5:51 PM

କଶ୍ମୀର ୨୪/୦୯: ସାଧାରଣତଃ ବିଭିନ୍ନ ଖେଳରେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ସ୍ବରୂପ ଟ୍ରଫି ନଚେତ ନଗଦ ଅର୍ଥରାଶି ଦିଆଯାଏ। ଏହି କ୍ରମରେ କ୍ରିକେଟରେ ବି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମ୍ୟାନ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ ଘୋଷଣା କରାଯାଏ। ଏ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ନା କୌଣସି ଆଓ୍ବାର୍ଡ ଦିଆଯାଏ। ମାତ୍ର କଶ୍ମୀରର ଟେକିପୋରା କୁପଓ୍ବାଡାରେ ଗୋଟିଏ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଯାହା ଘଟିଛି ତାହା ଚମକାଇ ଦେବା ଭଳି।

ସେଠାରେ ଯେଉଁ ଖେଳାଳୀଙ୍କୁ ମ୍ୟାନ ଅଫ୍‌ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ଘୋଷଣା କରାଗଲା ତାଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ବାବଦକୁ ୨.୫ କେଜିର ଗୋଟିଏ ମାଛ ଦିଆଯାଇଛି। ଅର୍ଥାତ୍ ଏହାକୁ ସେମାନେ ଫିସ୍ ଟ୍ରଫି କହିଛନ୍ତି।

ଜନୈକ ଫିରଦୌର ହସନ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଏହାର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହି ଖେଳାଳୀମାନେ ନିଜେ ଚାନ୍ଦା ଆଦାୟ କରି ଖେଳ ଆୟୋଜନ କରି ଏଭଳି ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ। ଏବେ ଏହି ଟ୍ରଫିକୁ ନେଇ ନେଟିଜେନ୍ ମାନେ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts