Monday, December 9, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଜି ଏବଂ ଆସନ୍ତା କାଲି ଏହି ୯ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଖୋଲିଯିବ ଭାଗ୍ୟ : ମିଳିବ ଅଜସ୍ର ଧନ ଏବଂ ପ୍ରେମ

ଆଜି ଏବଂ ଆସନ୍ତା କାଲି ଏହି ୯ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିଯିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

ସିଂହ ,ଧନୁ,ବିଛା – ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୃ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଜୀବନରେ ହେଉଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ବାରା କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ  ପ୍ରକାର ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ବାରମ୍ବାର କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ୍ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ କଥାକୁ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବେ। ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ସହ କେଉଁଠି ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ କରି ପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା,କୁମ୍ଭ,କର୍କଟ – ଘରେ ସୁଖ,ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଧନ ଆସିବ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରି ଦେଖାଇବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହେବ। ଆପଣ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରଗତି ପଥକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ।

ମିଥୁନ,ମକର ,ତୁଳା – ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଧନ ଲାଭର ସାଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ସାବଧାନତାର ସହ ଗାଡ଼ି ଚଲାଇବେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସକାଳେ ଉଠି ଶିବଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରନ୍ତୁ ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଭଲ ରହିବ।

3546 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର