Tuesday, October 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଗୁରୁବାରଠୁ ହେବ ପ୍ରେମଯୋଗର ଆରମ୍ଭ : ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ

କେତେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବ। କାରଣ ଗୁରୁବାରଠୁ ଏହି ରାଶିର ଜାତକରେ ପ୍ରେମଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଏହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିବ। ଏମାନଙ୍କର ସ୍ବପ୍ନ ମଧ୍ୟ ସାକାର ହେବ। ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଯେଉଁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ପ୍ରେମଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଗୁରୁବାରଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ପ୍ରେମଯୋଗ କର୍କଟ ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ୍ ଅଟେ। ଏହି ପ୍ରେମଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିପାରିବ ତଥା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ହଠାତ୍ ସବୁ କିଛି ବଦଳିଯିବ। ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ବାପା ମାଆଙ୍କଠାରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାର ଅନୁମତି ମିଳି ପାରିବ। ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ସଞ୍ଚାର ହେବ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଜାତକରେ ଗୁରୁବାରଠୁ ଗ୍ରହର ସଂଯୋଗ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଯାହା ଦ୍ବାରା ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଜଡ଼ିତ ସମସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆସିବ। ଏହା ସହିତ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ହଠାତ୍ ବଦଳିଯିବ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଉପାସନା କରିବା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ।

 କନ୍ୟା ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିଙ୍କ ଜାତକରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମଯୋଗର ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ମିଳିବ। ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି  ପ୍ରେମରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବେ ଏବଂ ସଫଳ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆଡ଼ୁ ତାଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା କନ୍ୟା ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। 

263 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର