Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

୧୨୬ ବର୍ଷ ପରେ ଗଣେଶ ଚତୁର୍ଥରେ ହେଉଛି ଅପୂର୍ବ ସଂଯୋଗ : ଏହିସବୁ ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳଦାୟୀ

20/08/2020 at 6:57 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୦୮ : ଆଗାମୀ ୨୨ ତାରିଖରେ ଗଣେଶ ଚତୁର୍ଥୀ ପାଳନ କରାଯିବ | ସାରା ଦେଶରେ ଗଣେଶ ପୂଜା ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି | କିନ୍ତୁ ଏଥର କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ଗଣେଶ ପୂଜା ଧୂମଧାମରେ ପାଳନ କରାଯିବ ନାହିଁ | ଏଥର ଗଣେଶ ଚତୁର୍ଥୀରେ ବିଶେଷ ଯୋଗ ରହିଛି | ୧୨୬ ବର୍ଷ ପରେ ଏହିଭଳି ଯୋଗ ହୋଇଛି | ପଣ୍ଡିତଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ଗଣେଶ ଚତୁର୍ଥୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଶନିବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭.୫୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଛି | ଶନିବାର ଦିନ ୧୨ଟା ୨୨ ମିନିଟରୁ ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ୪୮ ମିନିଟ ଯାଏଁ ଚର, ଲାଭ ଓ ଅମୃତ ବେଳା ରହିଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ସିଂହ ରାଶିରେ ଓ ମଙ୍ଗଳ ମେଷ ରାଶିରେ ଅଛନ୍ତି | ସୂର୍ଯ୍ୟ ଓ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଏହି ଯୋଗ ୧୨୬ ବର୍ଷ ପରେ ହୋଇଛି | ଏହି ଯୋଗ କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଏବଂ ଫଳଦାୟୀ | କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ କିଭଳି ପ୍ରଭାବ ରହିବ ଜାଣନ୍ତୁ :

ମେଷ ରାଶି –  ମେଷ ରାଶିରେ ମୂଳ ତ୍ରିକୋଣରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | କୌଣସି ନୂଆ ଯୋଜନା ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇପାରେ | 

ବୃଷ ରାଶି – ବୃଷ ରାଶିର ଚତୁର୍ଥ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ପାରିବାରିକ କଳହ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି – ମିଥୁନ ରାଶିରେ ପରାକ୍ରମ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉର୍ଜା ଶକ୍ତିର ଭଣ୍ଡାର ଭରି ଦେବ | ନିଜ ଜିଦରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖି ବିବେକର ସଠିକ ଉପଯୋଗ କଲେ ସଫଳତାର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି – କର୍କଟ ରାଶିରେ ଧନଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷକୁ ମଜବୁତ କରିବ କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ନିଜ କଟୁ ଭାଷା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜର କାମ ବିଗାଡି ପାରନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ବୁଝି ବିଚାରି ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ | 

ସିଂହ ରାଶି – ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷାର ସମୟ | ସେଥିପାଇଁ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ଉର୍ଜା ଶକ୍ତିର ସଠିକ ଉପଯୋଗ କରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି – କନ୍ୟା ରାଶିରେ ହାନି ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବ | କଷ୍ଟ ଦାୟକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ଅଶୁଭ ସମାଚାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି – ତୁଳା ରାଶିରେ ଲାଭ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ | ସମସ୍ତ ରିଷ୍ଟ ଖଣ୍ଡନ ହେବ | ନିର୍ବାଚନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯେକୌଣସି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆୟ ମଧ୍ୟ ବଢିବ |

ଧନୁ ରାଶି – ଧନୁ ରାଶିରେ ଭାଗ୍ୟ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ସଫଳତା ଶୁଦ୍ଧ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବା ସହ ଆର୍ଥିକ ପକ୍ଷ ମଜବୁତ ହେବ | ଧର୍ମ-କର୍ମ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ସମୟ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି – ମକର ରାଶିରେ ଅଷ୍ଟମ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାପୀ-ଯଶସ୍ବୀ କରି ଗଢ଼ିବ | କୌଣସି ନୂଆ ପୁରସ୍କାର ଅଥବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ଯୋଗ ରହିଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଲୋକ ନୀଚ ଦେଖେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି – କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସପ୍ତମ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟାପାରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ନୂଆ ଅନୁବନ୍ଧରେ ଦସ୍ତଖତ କରିପାରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ସଂଯୋଗ ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି – ମୀନ ରାଶିର ଷଷ୍ଠ ଭାବରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଗୋଚର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

   Related Posts