Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଆଜିଠୁ ବଡ଼ ରାଜଯୋଗ : ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଖୁସିଖବର

4/07/2019 at 11:39 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଆଜିଠୁ ରାଜଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଯାହା ଫଳରେ ରାଶିଫଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା କିଛି ରାଶିଙ୍କୁ ଆଜି ଖୁସିଖବର ମିଳିବ ତଥା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ। ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଯେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ରାଜଯୋଗ କାରଣରୁ ଖୁସିଖବର ମିଳିବ।

ମିଥୁନ ଏବଂ ବିଛା ରାଶି : ମିଥୁନ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିଙ୍କ ଜାତକରେ ଆଜି ରାଜଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଯାହାଦ୍ବାରା ଏମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ବିବାହୀତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସନ୍ତାନର ସୁଖ ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ହଠାତ୍ ବଦଳିଯିବ। ଏମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଜବୁତ ହୋଇଯିବେ। ଏମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

ତୁଳା ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ଖାସ୍ ରହିବ। ଏହି ରାଜଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। କ୍ୟାରିଅର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଖୁସିଖବର ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ ତଥା ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ। ଏମାନେ ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ମଜବୁତ ହେବେ। ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ,ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ। ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ।

ମୀନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମୀନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜାତକରେ ଆଜିଠୁ ରାଜଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ଏମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଖୁସିଖବର ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ। ଭଲ ଚାକିରୀ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ,ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଏମାନେ ସଫଳ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ନେବେ। ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନୋକାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସବୁଠୁ ଶୁଭ ଅବସର। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

   Related Posts