Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ଖସୁନି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଆଉ ୬ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ସରିଲା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଙ୍ଗ୍ ସେରିମନି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ଗାଡି ପାର୍ଟସ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ନେଇଗଲେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଅଜଗରକୁ ଗିଳିଲା ଅହିରାଜ, ସାତକୋଶିଆରେ ବିରଳ ଘଟଣା !
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରୁ ହଜିଯିବ ଶୀତ, ୨୩ରୁ ବର୍ଷା !
  • ||

ଆଜିଠୁ ବଡ଼ ରାଜଯୋଗ : ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଖୁସିଖବର

4/07/2019 at 11:39 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଆଜିଠୁ ରାଜଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଯାହା ଫଳରେ ରାଶିଫଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା କିଛି ରାଶିଙ୍କୁ ଆଜି ଖୁସିଖବର ମିଳିବ ତଥା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ। ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଯେଉଁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ରାଜଯୋଗ କାରଣରୁ ଖୁସିଖବର ମିଳିବ।

ମିଥୁନ ଏବଂ ବିଛା ରାଶି : ମିଥୁନ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିଙ୍କ ଜାତକରେ ଆଜି ରାଜଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଯାହାଦ୍ବାରା ଏମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ। ବିବାହୀତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସନ୍ତାନର ସୁଖ ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ହଠାତ୍ ବଦଳିଯିବ। ଏମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଜବୁତ ହୋଇଯିବେ। ଏମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

ତୁଳା ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନଟି ଖାସ୍ ରହିବ। ଏହି ରାଜଯୋଗ ପ୍ରଭାବରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ। କ୍ୟାରିଅର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ଖୁସିଖବର ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ ତଥା ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟାର ଅନ୍ତ ଘଟିବ। ଏମାନେ ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ମଜବୁତ ହେବେ। ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ,ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ। ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ।

ମୀନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମୀନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜାତକରେ ଆଜିଠୁ ରାଜଯୋଗ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ଏମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଖୁସିଖବର ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ। ଭଲ ଚାକିରୀ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ,ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଏମାନେ ସଫଳ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ନେବେ। ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନୋକାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସବୁଠୁ ଶୁଭ ଅବସର। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଆରାଧନା କରନ୍ତୁ।

   Related Posts