Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା : ପିଆଜ କିଲୋ ୧୦୦ ଟଙ୍କା !
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଝାଡୁମାରି ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ କନେଷ୍ଟବଳ ଲଳିତ ମୋହନ ରାଉତ ସମ୍ମାନୀତ
  • ||
  • ଲେମ୍ବୁ ପାଣିରେ ସନ୍ଧବ ଲୁଣ ମିଶାଇ ସେବନ କଲେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ ଓଜନ
  • ||
  • ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚାକିରୀ: ବିସ୍କୁଟ୍ ଚାଖିବାକୁ ମିଳିବ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା
  • ||
  • ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମିଳିବ ମହାପ୍ରସାଦ ମିଳିବ
  • ||
  • ପୂଜା ପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ମୁତୟନ ହେବେ ୩୦ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ପଡିଆବାହଲରେ ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ଓ ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ବୋଧନ
  • ||
  • ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ଖବର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମୋସ୍ ମିସାଇଲ୍ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଭିଡିଓ ଜାରି କଲା ଭାରତୀୟ ନୌସେନା
  • ||

ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଶନି ଦେବତାଙ୍କର ଥାଏ ଭଲ ଦୃଷ୍ଟି : ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହୋଇଥାନ୍ତି ସଫଳ

15/09/2020 at 9:57 AM

ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଶନି କର୍ମର ଗ୍ରହ ଜଣା ଯାଆନ୍ତି। ତାଙ୍କ କୋପଦୃଷ୍ଟିରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଲୋକେ କ’ଣ କ’ଣ ନ କରନ୍ତି। ଶନି ସବୁବେଳେ ପରିଶ୍ରମୀ ଲୋକଙ୍କ ସାଥ ଦିଅନ୍ତି। ତାଙ୍କ କୃପା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିଲେ ସେ ରଙ୍କଙ୍କୁ ରାଜା ଏବଂ ରାଜାଙ୍କୁ ରଙ୍କ ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ। ଗରିବଙ୍କ ସେବା କରୁଥିବା ଏବଂ କର୍ମଠ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କର ସବୁବେଳେ ଭଲ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଥାଏ। ଶନି କିଛି ରାଶି ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଦୟାବାନ୍ ରହିଥାନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ଶନି ଦେବତାଙ୍କ ପସନ୍ଦର ରାଶି ହୋଇଥାନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଶନିଙ୍କର ଭଲ ଦୃଷ୍ଟି ରହିଥାଏ। ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକ ବିନମ୍ର ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ବିବାଦଠୁ ଦୂରରେ ରହିଥାନ୍ତି। ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକେ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତାରେ ଜୀବନ ନିର୍ବାହ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ଏପରି କୁହାଯାଇଥାଏ ଯେ ଯଦି ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ପରିଶ୍ରମୀ ଏବଂ ଗରିବଙ୍କ ସହାୟତା କରୁଥିବେ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ।

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଦୟାବାନ୍ ରହିଥାନ୍ତି। ଶନି ଦେବତା କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସ୍ବାମୀ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶନି ସବୁବେଳେ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଦ୍ବାରା ଶନି ଦେବତା ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏପରି କୁହାଯାଇଥାଏ ଯେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସିଧା ଏବଂ ଶାନ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଠକି ନଥାନ୍ତି ନ୍ୟାୟ ପ୍ରିୟ ଦେବତା ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ନିଜ କୃପା ବଜାୟ ରଖିଥାନ୍ତି। କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ପରୋପକାରୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ସମାଜର ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିଥାନ୍ତି। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଶନି ଦେବତାଙ୍କୁ ଏହି ରାଶି ପସନ୍ଦ।

ମକର : ମକର ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଶନି ଦେବତାଙ୍କ ଭଲ ନଜର ରହିଥାଏ। ଶନି ଦେବତା ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଭଲ କାମ ପାଇଁ ଉଚିତ୍ ସମୟରେ ଫଳ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ହିଁ ଖୁସି ରହିଥାଏ। ମକର ରାଶିର ଲୋକ ଗମ୍ଭୀର ଏବଂ ସହନଶୀଳ ହୋଇଥାନ୍ତି।

   Related Posts