Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ଖୋଲିଲା ଶିମିଳିପାଳ, ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର
  • ||
  • ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ଶାନ୍ତିଦେବୀ, ୮୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • କଥକ ସମ୍ରାଟ ବିରଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୩ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ : ସୋମବାରଠୁ ଦାଖଲ ହେବ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର, କରୋନା କଟକଣାରେ ସରିବ ପୁରା ପ୍ରକ୍ରିୟା
  • ||

ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଳାକାରଙ୍କୁ ମିଳିନଥିଲା ସମ୍ମାନ, ଜଣଙ୍କ ଚିତା ନିକଟରେ ଥିଲେ ମାତ୍ର ୪ଜଣ…

10/10/2019 at 10:47 AM

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ଏମିତି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରାରେ ଅନେକ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି। ହେଲେ ବଲିଉଡର କିଛି ଏମିତି କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ହିଟ୍‌ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସମୟରେ କେହି ସାମିଲ ହୋଇନଥିଲେ। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ।

ବିମି- ୧୯୭୭ ମସିହାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିମି ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ନିଜ ଅଭିନୟ ବଳରେ ସେ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ପରଦାରେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରି କୋଟି କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକାଣି ଥିଲେ ବିମି। ହେଲେ ମଦ୍ୟପାନ ଭଳି ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ଓ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲା।ଏଥିପାଇଁ ସେ ଆର୍ଥିକ ସଂକଟର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିଥିଲେ। ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଜେନେରାଲ ୱାର୍ଡରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ମୃତଶରୀରକୁ ଠେଲାରେ ମଶାଣି ଯାଏଁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ବିମିଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରାରେ କେବଳ ୯ ଜଣ ଲୋକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

ଅଚଲା ସଚଦେବ- ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଚଲା ସଚଦେବ ନିଜ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖୁବ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଅଚଲାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରାରେ କେହି ସାମିଲ ହୋଇନଥିଲେ। ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ମିଳିନଥିଲା। ଏମିତିରେ ବି ତାଙ୍କ ପିଲାଛୁଆ ମୃତଶରୀର ନେବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ମଧ୍ୟ ଆସିନଥିଲେ।

ସୀତାରାମ ପାଂଚଲ- ସୀତାରାମ ନିଜ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିଅରରେ ଅନେକ ଆୟ କରିବା ସହ ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଜୀବନର ଶେଷ ସମୟରେ ସୀତାରାମଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜ ଚିକିତ୍ସା କରାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ନଥିଲା। ସେ କିଡନୀ ଓ ଲଂଗ୍ସ କ୍ୟାନସରରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଥିଲେ। ୨୦୧୭ ମସିହା ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

୪- ସଦାଶିବ ଅମରାପୁରକର- ଅଭିନେତା ସଦାଶିବ ଖଳାନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଧିକ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ । ଏହା ସହ ସେ କମେଡି ରୋଲରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଥିଲେ। ୨୦୧୪ ମସିହା ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ହେଲେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଯାତ୍ରାରେ ଖୁବ କମ ବଲିଉଡ କଳାକାର ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

   Related Posts