Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ଏହି ୫ଜଣ ଷ୍ଟାରକିଡ୍ସମାନଙ୍କର ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ନାହିଁ ଆଗ୍ରହ, ଅମିତାଭଙ୍କ ନାତୁଣୀ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ଏହି କାମ…

8/11/2019 at 5:04 PM

ମୁମ୍ବାଇ୮|୧୧: ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ପିଲାଛୁଆମାନେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଲାଇମ୍‌ଲାଇଟ୍‌ରେ ରୁହନ୍ତି।ଦର୍ଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟାରକିଡ୍ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ବେଶ ଉତ୍ସୁକ ଥାନ୍ତି।

ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ନେଇ ଅନେକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ। ହେଲେ ନିକଟରେ ଡେଭିଡ ଲେଟରମ୍ୟାନଙ୍କ ଶୋରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ କହିଥିଲେ ଯେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ଅଭିନୟ କରିବାରେ ରୂଚି ରଖିନାହାନ୍ତି।ଆର୍ଯ୍ୟନ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।ଆର୍ଯ୍ୟନ ଜଣେ ଭଲ ଲେଖକ ବୋଲି ଶାହରୁଖ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ।

ଜାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ପୁଅ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ କରୁଛନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ଜାକିଙ୍କ ଝିଅ କୃଷ୍ଣା ଶ୍ରଫ କ୍ୟାମେରା ପଛରେ ରହିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କୃଷ୍ଣାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ସ୍ପଟ୍‌ କରାଯାଇଛି। କୃଷ୍ଣା ନିଜେ ଥରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟରେ କୌଣସି ଆଗ୍ରହ ନାହିଁ।

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ୧୯୮୭ରେ ରିଚା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।ସଞ୍ଜୟ ଓ ରିଚାଙ୍କ ଝିଅ ତ୍ରିଶଲା ମାଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ରୁହନ୍ତି।ଏବେ ତ୍ରିଶଲା ଫ୍ୟାସନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି।ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଅନେକ ଥର ଝିଅ ତ୍ରିଶଲାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଞ୍ଜୟ କହିଥିଲେ ଯେ, ତ୍ରିଶଲାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଆଗ୍ରହ ନାହିଁ।  

ଆଦିତ୍ୟ ପଂଚୋଲିଙ୍କ ପୁଅ ସୁରଜ ପଂଚୋଲି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖୁବ ଭଲ ଭାବେ ପରିଚିତ।ହେଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସନା ବିଷୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଜାଣିନାହାନ୍ତି। ୨୮ବର୍ଷର ସନାଙ୍କୁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଅଫର ମିଳିଥିଲା ହେଲେ ସେ କେବେ କୌଣସି ଅଫର ଗ୍ରହଣ କରିନାହାନ୍ତି।  

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାତୁଣୀ ଓ ଶ୍ବେତା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ନବ୍ୟା ନବେଲି ନନ୍ଦା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ପପୁଲାର। ନବ୍ୟା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର। ହେଲେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ନିଜେ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେବାର ସ୍ବପ୍ନ ନାହିଁ। ସେ ବିଜ୍ଞାପନ ବା ଆଡଭାର୍ଟାଇଜିଂ ଜଗତରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି।

   Related Posts