Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀକୁ ମାତ୍‌ ଦେଲା ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କାଳିଠୁ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଚର ହାଇଦର ଗିରଫ ।। ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ ।। ପୋଲିସ କମିଶନର ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ।। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଫେରାର
  • ||
  • ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟକୁ ବସ ସେବା ବନ୍ଦ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କର୍ମଚାରୀରେ ଚାଲିବ ସରକାରୀ ଅଫିସ, କୋଚିଂ ସେଣ୍ଟରରେ ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ଲାସ୍‌ ମନା । ବିବାହ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ୫୦ ଜଣ ଏବଂ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ଅତିବେଶୀରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||
  • ବାକି ୨୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ କାଲିଠୁ ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ
  • ||
  • ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ ୧୦ ଜିଲ୍ଲାର ସହରାଞ୍ଚଳରେ ବଦଳିଲା ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଫେରିଲା କୋଭିଡ୍‌ କଟକଣା
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍‌ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷଣ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ୨୧ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ କୋଭିଡ ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||

କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ବକପ୍ ୨୦୨୩ରେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ରେ ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ…

12/07/2019 at 3:20 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨|୭: ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ର ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଆୟୋଜକ ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏହାପରେ ୨୦୨୩ ମସିହାରେ ପରବର୍ତ୍ତି ବିଶ୍ବକପ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଭାରତ ଏହାକୁ ଆୟୋଜନ କରିବ । ଏହା ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ପାଇଁ ଗର୍ବର ବିଷୟ । ଭାରତରେ ବିଶ୍ବକପ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବା ଦ୍ବାରା ଏହା ଭରତ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ତେବେ ୨୦୨୩ ବିଶ୍ବକପ୍ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଭାରତୀୟ ଦଳର ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଓପନିଂ ବ୍ୟଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ :

୨୦୨୩ ବିଶ୍ବକପ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ମଇଦାନରେ ଓହ୍ଲାଇବ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ । ବର୍ତ୍ତମାନ ରୋହିତ ଏବଂ ରିଷଭ ଧୂଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କୁ ୨୦୨୩ ବିଶ୍ବକପ୍ ରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ ।

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର :

ବିଶ୍ବକପ୍ ୨୦୨୩ରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଭାବେ କମଲେଶ ନଗରକୋଟି, ଖଲ୍ଲିଲ ଅହମ୍ମଦ ଏବଂ ସ୍ବିଙ୍ଗ୍ ବାଦଶାହା ଭୁବନେଶ୍ବର କୁମାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମୌକା ମିଳିପାରେ । କମଲେଶ ନଗରକୋଟି ଦ୍ରୁଲ ଗତିରେ ବୋଲିଂ କରିବାରେ ପାରଙ୍ଗମ । ସେହିଭଳି ଖଲ୍ଲିଲ ଅହମ୍ମଦ ବାମହାତୀ ବୋଲର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ବର କୁମାର ଅଭିଜ୍ଞ ବୋଲର ଅଟନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ଏହି ୩ଜଣଙ୍କୁ ୨୦୨୩ ବିଶ୍ବକପ୍ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ ।

ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ :

୨୦୨୩ ବିଶ୍ବକପ୍ ରେ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା, ଶିଖର ଧାଓ୍ବନ, ପୃଥ୍ବୀ ସା, ରିଷଭ ପନ୍ତ, ବିରାଟ କୋହଲି, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, କୁଲଦୀପ ଯାଦବ, କମଲେଶ ନଗରକୋଟି, ଭୁବନେଶ୍ବର କୁମାର, ଖଲ୍ଲିଲ ଅହମ୍ମଦ ରହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts