Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ହଲିଉଡର ଏହି ଷ୍ଟାରମାନେ ବଲିଉଡର ୬ଜଣ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କାମ: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏମାନେ

25/10/2018 at 12:21 PM

୧.କ୍ରିଷ୍ଟେନ୍ ଷ୍ଟିଓ୍ବାର୍ଟ ଏବଂ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ୍: ଲୋକପ୍ରିୟ ଟ୍ବିଲାଇଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିଷ୍ଟେନ୍ ଷ୍ଟିଓ୍ବାର୍ଟ ବିଦେଶରେ ଯେତିକି ଲୋକପ୍ରିୟ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଲୋକପ୍ରିୟ। କ୍ରିଷ୍ଟେନ୍ ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି।

୨. କିମ୍ କାର୍ଦଶିଆନ୍ ଏବଂ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍: କିମ୍ କାର୍ଦଶିଆନ୍ ଆମେରିକାର ରିଅଲିଟଟି ଶୋ ର ଗୋଟିଏ ଲୋକପ୍ରିୟ ନାଁ। ସେ ଥରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସଲମାନ  ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି।

୩.ଟମ୍ କ୍ରୃଜ୍: ଟମ୍ କ୍ରୃଜ୍ ହଲିଉଡ ସହ ବଲିଉଡ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା। ଥରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଯଦି ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ସେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ ,ଉତ୍ତରରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ।

୪.ଜିନ୍ କ୍ଳାଉଡ ବାନ ଦମ୍ମେ ଏବଂ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟ: ଜିନ୍ କ୍ଲାଉଡ ଜଣେ ବେଲଜିୟମ୍ ଅଭିନେତା ସାଙ୍ଗକୁ ମାର୍ଶଲ୍ କଳାକାର,ପଟ୍ଟକଥା ଲେଖକ,ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜର ମାର୍ଶଲ ଆର୍ଟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଜଣାଯାନ୍ତି। ସେ ଐଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ।

୫.ଜେରାର୍ଡ଼ ବଟଲର ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା: ଜେରାର୍ଡ଼ ବଟଲର ହଲିଉଡର ସବୁଠୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା କହିଲେ ଅତ୍ୟୁକ୍ତି ହେବନାହିଁ। ସେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ।

୬.ଡାନିଏଲ ରାଡକ୍ଲିଫ ଏବଂ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍: ଡାନିଏଲ ରାଡକ୍ଲିଫଙ୍କୁ ହାରି ପୋର୍ଟର ଭାବେ ଜଣାଯାଏ। ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା। ସେ ଗୋଟିଏ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ।

   Related Posts