Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୭୩୩ ମୃତ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆରେ ମାତିଛନ୍ତି ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏକର ଏକର ଫସଲ
  • ||
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ପୁଅମାନଙ୍କୁ କରିଥାନ୍ତି ଦିବାନା

14/05/2021 at 5:47 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୪/୦୫: ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କ ରାଶି ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଏହିପରି, କିଛି ଝିଅ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ଏବଂ ଆଉ କିଛି ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଅନେକ ଝିଅ ସେମାନଙ୍କର ଭିନ୍ନ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପୁଅମାନେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ସେମାନଙ୍କ ଦିବାନା ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଝିଅମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ …

PunjabKesari

ବୃଷ ରାଶି :

ବୃଷ ଝିଅମାନେ ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମନ ମୁତାବକ କାମ କରିଥାନ୍ତି । ସେ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତ ସମୟକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି । ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଦୂର କରନ୍ତି । ଏହି ଗୁଣଗୁଡିକ ହେତୁ, ଏହା ପୁଅମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ ।

ସିଂହ ରାଶି :

ସିଂହ ରାଶିର ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଚଞ୍ଚଳ, ସ୍ନେହୀ ଏବଂ ଖୁସି ପ୍ରକୃତିର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପୁଅମାନେ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଜ ପରି ସାଥୀ ଖୋଜିଥାନ୍ତି । ଏହି ଝିଅମାନେ ଥରେ ଯାହାଙ୍କ ହାତ ଧରନ୍ତି ଜୀବନସାରା ଧରିଥାନ୍ତି ।

PunjabKesari

ବିଛା ରାଶି :

ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ମାନସିକ ଏବଂ ମୁଡି ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ଏହି ଝିଅମାନେ ସାଥୀର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ ଖୁସିର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ମଧ୍ୟ ପାଇଥା’ନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସାଥୀକୁ ନେଇ ଏମାନେ ଟିକିଏ ପଜେସିଭ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏହି ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ସାଥି କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ମକର ରାଶି :

ଏହି ରାଶିର ଝିଅମାନେ ମୁକ୍ତ ଏବଂ ଖୋଲା ମନୋଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ପ୍ରକୃତିରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇଥିବାରୁ, ଶୀଘ୍ର ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି । ପୁଅମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି ।

ମୀନ ରାଶି :

ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଏହି ଝିଅମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ଯତ୍ନଶୀଳ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୁଅମାନେ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ନ୍ତି । ଏହି ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପରେ ସାରା ଜୀବନ ହାତ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ । ଏଥିସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି ।

   Related Posts