Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ବଲିଉଡର ଟପ କଳାକାରଙ୍କୁ ବାହାଘରକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଫିସ୍ କେତେ…

2/04/2019 at 1:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨|୪: ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସଉକ ଥାଏ । ବାହାଘର ଭୋଜିରେ ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉତ୍ସବରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ, ଋତିକ ରୋଶନ, ରଣବୀର ସିଂ, ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଭଳି କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏପରିକି ଏହି କଳାକାରମାନେ ବରଯାତ୍ରୀରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇ ନାଚିଥାନ୍ତି । ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ଆସିଥିବା ଲୋକେ ଭାବନ୍ତି ଯେ, ଏହି କଳାକାରମାନେ ବୋଧେ ବିବାହ ହେଉଥିବା ପରିବାରର ବନ୍ଧୁ-ପରିଜନ । କିନ୍ତୁ ଅସଲରେ ବିବାହ ଭୋଜି ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଏମାନଙ୍କ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥାଏ । ଏମାନେ କେବଳ ଫିସ୍‌ ନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେବା ସଂପୃକ୍ତ ପରିବାର ପାଇଁ ଷ୍ଟଟସର ସିମ୍ବଲ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗୋଟିଏ ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଏହି ସବୁ କଳାକାର କେତେ କେତେ ଫିସ୍‌ ନେଇଥାନ୍ତି ।  
୧.ଶାହରୁଖ ଖାନ-
ହିନ୍ଦି ସିନେମା ଜଗତର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ବେଶ ପପୁଲାର। ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଶାହରୁଖ ପାଖାପାଖି ୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ ନିଅନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ଅଧିକ ଆୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ। ବିବାହରେ ଆସିବା ପାଇଁ ଶାହରୁଖ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ଓ ଡାନ୍ସ କରିଲେ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ।  
୨. ଋିତିକ ରୋଶନ-
ବି-ଟାଉନରେ ଋିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ହାଣ୍ଡସମ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ସେ ତାଙ୍କ ଡାନ୍‌ସ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ତିଆରି କରିପାରିଛନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ ସେ ଆକ୍‌ସନ ହିରୋ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଋିତିକ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଏହା ସହ ବିବାହରେ ନିଜ ଡାନ୍‌ସ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।
୩.ଅକ୍ଷୟ କୁମାର-
ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ସଫଳ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବିବାହରେ ଆସିବା ପାଇଁ ୧.୫କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ଡାନ୍‌ସ କରିଲେ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।
୪.ରଣବୀର ସିଂହ-
ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍‌ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଓ ଫ୍ୟାସନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। ରଣବୀର ସିଂହ ବିବାହରେ ପାଖା ପାଖି ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଡାନ୍‌ସ କରିଲେ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।   
୫.ରଣବୀର କପୁର-

ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର ଅଧିକାଂଶ ଝିଅଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ ରାଜ କରନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଲଭ ଆଫେଏର ରହିସାରିଛି।  ରଣବୀର କପୁର ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହକୁ ଗଲେ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

   Related Posts