Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ବଲିଉଡର ଟପ କଳାକାରଙ୍କୁ ବାହାଘରକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଫିସ୍ କେତେ…

2/04/2019 at 1:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨|୪: ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ବଲିଉଡ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସଉକ ଥାଏ । ବାହାଘର ଭୋଜିରେ ବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉତ୍ସବରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ, ଋତିକ ରୋଶନ, ରଣବୀର ସିଂ, ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଭଳି କଳାକାରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ । ଏପରିକି ଏହି କଳାକାରମାନେ ବରଯାତ୍ରୀରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହୋଇ ନାଚିଥାନ୍ତି । ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ଆସିଥିବା ଲୋକେ ଭାବନ୍ତି ଯେ, ଏହି କଳାକାରମାନେ ବୋଧେ ବିବାହ ହେଉଥିବା ପରିବାରର ବନ୍ଧୁ-ପରିଜନ । କିନ୍ତୁ ଅସଲରେ ବିବାହ ଭୋଜି ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଏମାନଙ୍କ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନଥାଏ । ଏମାନେ କେବଳ ଫିସ୍‌ ନେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେବା ସଂପୃକ୍ତ ପରିବାର ପାଇଁ ଷ୍ଟଟସର ସିମ୍ବଲ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗୋଟିଏ ବିବାହ ଭୋଜିରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଏହି ସବୁ କଳାକାର କେତେ କେତେ ଫିସ୍‌ ନେଇଥାନ୍ତି ।  
୧.ଶାହରୁଖ ଖାନ-
ହିନ୍ଦି ସିନେମା ଜଗତର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ବେଶ ପପୁଲାର। ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଶାହରୁଖ ପାଖାପାଖି ୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ ନିଅନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ ଅଧିକ ଆୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ। ବିବାହରେ ଆସିବା ପାଇଁ ଶାହରୁଖ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ଓ ଡାନ୍ସ କରିଲେ ୩ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ।  
୨. ଋିତିକ ରୋଶନ-
ବି-ଟାଉନରେ ଋିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ହାଣ୍ଡସମ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ସେ ତାଙ୍କ ଡାନ୍‌ସ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ତିଆରି କରିପାରିଛନ୍ତି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହଁ ସେ ଆକ୍‌ସନ ହିରୋ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଋିତିକ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଏହା ସହ ବିବାହରେ ନିଜ ଡାନ୍‌ସ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।
୩.ଅକ୍ଷୟ କୁମାର-
ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ସଫଳ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବିବାହରେ ଆସିବା ପାଇଁ ୧.୫କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ ଡାନ୍‌ସ କରିଲେ ୨.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।
୪.ରଣବୀର ସିଂହ-
ବଲିଉଡରେ ସବୁଠୁ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍‌ ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଓ ଫ୍ୟାସନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି। ରଣବୀର ସିଂହ ବିବାହରେ ପାଖା ପାଖି ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଡାନ୍‌ସ କରିଲେ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।   
୫.ରଣବୀର କପୁର-

ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଭିନେତା ରଣବୀର କପୁର ଅଧିକାଂଶ ଝିଅଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ ରାଜ କରନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଲଭ ଆଫେଏର ରହିସାରିଛି।  ରଣବୀର କପୁର ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ବିବାହକୁ ଗଲେ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି।

   Related Posts