Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ପାଇଁ ବଢ଼ିଲା ଚିନ୍ତା : ପିଆଜ କିଲୋ ୧୦୦ ଟଙ୍କା !
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଝାଡୁମାରି ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟିଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ କନେଷ୍ଟବଳ ଲଳିତ ମୋହନ ରାଉତ ସମ୍ମାନୀତ
  • ||
  • ଲେମ୍ବୁ ପାଣିରେ ସନ୍ଧବ ଲୁଣ ମିଶାଇ ସେବନ କଲେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ ଓଜନ
  • ||
  • ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚାକିରୀ: ବିସ୍କୁଟ୍ ଚାଖିବାକୁ ମିଳିବ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରମା
  • ||
  • ଭକ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର, ପୁରୀ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମିଳିବ ମହାପ୍ରସାଦ ମିଳିବ
  • ||
  • ପୂଜା ପାଇଁ କଟକ ସହରରେ ମୁତୟନ ହେବେ ୩୦ପ୍ଲାଟୁନ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ପଡିଆବାହଲରେ ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ଓ ଶିଶୁପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ବୋଧନ
  • ||
  • ସଞ୍ଜୁ ବାବାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ଖବର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମୋସ୍ ମିସାଇଲ୍ ପରୀକ୍ଷଣରେ ଭିଡିଓ ଜାରି କଲା ଭାରତୀୟ ନୌସେନା
  • ||

ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିର ସମାପ୍ତ ହେଉଛି ସାଢେସାତୀ, ଏଥର ଖୋଲିବ ଭାଗ୍ୟ

9/08/2019 at 5:57 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରକ୍ଷାବନ୍ଧନ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ରାଶିମାନଙ୍କର ସାଢେସାତୀ ସମାପ୍ତ ହେଉଛି। ଫଳରେ ଏହି ରାଶି ଜାତକ ଲୋକମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ପୁଣି  ଆଲୋକିତ ହେବା ସହ ନୂଆ ଖୁସିର ସଞ୍ଚାର ହେବ। ତେବେ କେଉଁ ରାଶିମାନେ ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତୀ ନଜରରୁ ମୁକ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ମେଷ ଓ ମିଥୁନ ରାଶି : ରକ୍ଷା ବନ୍ଧନ ପୂର୍ବରୁ ରାଶି ଚକ୍ରର ପ୍ରଥମ ଓ ତୃତୀୟ ରାଶି ମେଷ ଏବଂ ମିଥୁନ ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତିରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ। ସାଢେସାତୀରୁ ମୁକ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ଏହି ରାଶି ଜାତକ ଏବେ ଜୀବନର ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ  ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ। ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଚାନା ପରିବର୍ତ୍ତନର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏଣୁ ଏହି ରାଶି ଜାତକଙ୍କୁ ଶନିଙ୍କ ଉପାଶନା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଫଳ ଦାୟୀ ହେବ।

ସିଂହ ଓ ତୁଳାରାଶି: ମେଷ ଓ ମିଥୁନ ରାଶି ଭଳି ସିଂହ ଓ ତୁଳାରାଶି ମଧ୍ୟ ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତୀରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ। ଫଳରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହେବ। ସାଢେସାତୀମୁକ୍ତ ହେବା ଯୋଗୁ ପାରିବାରିକ ଖୁସି ସହ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ବଢିବ। ଏହି ରାଶିର ଜାତମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଗୁଥିବା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ। ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଏହି ରାଶିଜାତକଙ୍କ ଧନଲାଭର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ହୋଇଛି। ମାନସମ୍ମାନ ଲାଭ ସହ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ଏହି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ। ଏଣୁ ଶନିଙ୍କ ପୂଜା ଆରାଧନା ଜାତକଙ୍କ ଲାଗି ଶୁଭ।

ମକର ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶି :  ଶନିଙ୍କ ସାଢେସତୀ ପ୍ରଭାବରୁ ମକର ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶି ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏଣୁ ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଏବେ ସବୁ କାମରେ ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭୋଗୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ଏହି ରାଶି ଜାତକ ମୁକ୍ତ ହେବା ସହ  ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ। ସେହିପରି ସନ୍ତାନ ଚିନ୍ତାରେ ଥିବା ଏହି ରାଶି ଜାତକ ଲୋକଙ୍କ ସନ୍ତାନ କାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବୃତ୍ତି ଧାରୀଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତୀ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏହାହିଁ ପ୍ରକୃଷ୍ଠ ସମୟ।

   Related Posts