Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ଘରେ ପଶି ଲୁଟିଲେ, କଟୁରୀରେ ହାଣି ଖସିଗଲେ, ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ମୁଖ୍ୟ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅଫିସ୍‌ରୁ ଜବତ ହେଲା ୯ଟି ଟଙ୍କା ଭର୍ତ୍ତି ଲଫାପା, ବାନ୍ଧିନେଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ପାଟଣାରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ପଥରରେ ପିଟି ହେଲା ବାଇକ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବାଲିଅନ୍ତାରେ ଜୁଆ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢାଉ, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲିରେ ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ୍‌ରୁ ମିଳିଲା ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀରେ ୪ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୫.୩୨ ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳରେ କଣ୍ଟେନର-ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ଚାଳକ ମୃତ
  • ||
  • ଷ୍ଟାଫ୍‌ନର୍ସ ମୌସୁମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ସହକର୍ମୀ କହିଲେ, ‘ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଛି’
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀରେ ଭାଇ-ଭାଉଜଙ୍କୁ ହାଣି ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ସାନ ଭାଇ, ୬୦କି.ମି. ଦୂରରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁରରେ କାର୍‌-ଟ୍ରକ୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଗଲା ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ପାଣି ଭଳି ମଦ ପିଅନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ?

26/03/2019 at 1:01 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୩: ସଲମାନ ଖାନ,ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଭଳି ବଡ଼ ବଡ଼ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଦ ନିଶା ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ​ ଜାଣନ୍ତି। ଏହିସବୁ ଅଭିନେତାମାନେ ନିଜର ମଦ ନିଶା କାରଣରୁ ସବୁବେଳେ ଲଜ୍ଜାକର ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କେବଳ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ମଦ ପିଇବାରେ ଏକ୍ସପର୍ଟ। ବଲିଉଡରେ ଏପରି କେତେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ ପିଇଥାଆନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ

୧.ମନୀଷା କୋଇରାଲା: ମନୀଷା କୋଇରାଲା ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ ପିଇଥାଆନ୍ତି। ଆଗେ ମନୀଷା ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ମଦ ପିଉଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ମଦ ଛଡ଼ା ଆଉ କିଛି ଦେଖାଯାଉନଥିଲା।

୨.ଅମୀଷା ପଟେଲ୍: ଅମିଷା ପଟେଲ୍ ଅନେକ ପାର୍ଟିରେ ମଦ ପିଇ ମାତାଲ ହୋଇଯାଇଥାଆନ୍ତି। ଅମୀଷାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିବାଦୀୟ। ଅମୀଷାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହୋଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥିତିକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ମିଳିବା ଧୀରେ ଧୀରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

୩. ସୁଷ୍ମିତା ସେନ : ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ପୋଷ୍ୟପୁତ୍ରୀ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ସୁଷ୍ମିତା ସେନ ସବୁବେଳେ କିଛି ନା କିଛି କାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାଆନ୍ତି। ସେ ଏବେ ସବୁବେଳେ ମଦ ପିଉଛନ୍ତି। ସୁଷ୍ମିତା ଏଯାଏଁ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କୁ ପୋଷ୍ୟ ପୁତ୍ରୀଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ସୁଷ୍ମିତା ନିଜଠୁ ୧୫ବର୍ଷ ସାନ ଜଣେ ମଡେଲଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ସୂଚନା ମିଳିଛି ଯେ ସେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରି ପାରନ୍ତି।

୪.ରାଖୀ : ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଖୀ ପୂ​ର୍ବେ  ନିଜ ଅଭିନୟର ଯାଦୁ ଜରିଆରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନ ଜିଣୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ମଦ ନିଶା ପୂରାପୂରି ଘାଇଲା କରିଛି। ତାଙ୍କର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ମଦରୁ ହେଉଛି। ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ମିଳିବାରୁ ରାଖୀ ମଦ ପିଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତିକାର ଗୁଲଜାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇସାରିଛି।

୫.ଜୟା ବଚ୍ଚନ: ଏହି ତାଲିକାରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁଜବ ରହିଛି ଯେ ସେ ମଦ ପିଅନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି କଥାକୁ କେ​‌ବେ ସ୍ବୀକାର କରନ୍ତି ନାହିଁ।

୬.ସୋନମ୍ କପୁର: ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ୍ କପୁର ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଦ ପିଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସୋନମ୍ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ପାର୍ଟିରେ ମଦ ପିଉଥିବାର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି।  

   Related Posts