Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

ମୁସଲିମ୍‌ ଧର୍ମ ଛାଡି ହିନ୍ଦୁ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ଏହି ୪ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ

27/10/2019 at 3:03 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୭|୧୦: ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ନଥାଏ।  ରଂଗ, ରୂପ , ଜାତିଧର୍ମର ଭେଦଭାବ ନ ଥାଏ। ଲଭ ଜିହାଦ ଭଳି ଶବ୍ଦ ରାଜନୈତିକ ଫାଇଦା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଏ ସତ ହେଲେ ବଲିଉଡ ଓ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏହି ଶବ୍ଦର କୌଣସି ମୂଲ୍ୟ ନାହିଁ। ତେବେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ହିନ୍ଦୁ ପୁଅଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ମୁସଲିମ୍‌ ଧର୍ମ ଛାଡି ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଆପଣେଇଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ।

୧- ଆମନା ଶରୀଫ-

‘କହିଁ ତ ହୋଗି’ ଧାରାବାହିକରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆମନା ଶରୀଫ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଆମନା ଶରୀଫ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଅମିତ କୁମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ ଆମନା ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଅଛି । ତାଙ୍କ ନାଁ ହେଉଛି ଆର୍ଯ୍ୟନ କପୁର।

୨- ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ-

ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ଭାବେ ପରିଚିତ ମାନ୍ୟତା ବିବାହ ପରେ ଅଭିନୟ ଦୁନିଆରୁ ଦୂରାଇଯାଇଥିଲେ। ଅଭିନୟ ସହ ସେ ନିଜ ମୁସଲିମ୍‌ ଧର୍ମ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଥିଲେ। 

୩- ରୁବିନା ଦିଲୈକ-

‘ଛୋଟି ବହୂ’ ଧାରାବାହିକରୁ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରୁବିନା ଦିଲୈକ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ରୁବିନା ଅଭିନବ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ରୁବିନା ନିଜ ମୁସଲିମ୍‌ ଧର୍ମ ବଦଳାଇ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ସବୁ ରୀତି ନୀତି ସେ ଖୁବ ଭଲ ଭାବେ ପାଳନ କରନ୍ତି।

୪-ହୀନା ଖାନ-

ହୀନା ଖାନ ଓ ରକି ଜାୟସୱାଲଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ହୀନା ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ରକିଙ୍କ ଘରେ ନଜର ଆସନ୍ତି। ଗତ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ଭାଇ ସହ ମିଶି ପାଳନ କରିଥିଲେ। ହୀନା ରକିଙ୍କ ସହ ସବୁ ହିନ୍ଦୁ ପର୍ବ ପାଳନ କରନ୍ତି। ଉଭୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

 

   Related Posts