Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଧନୀ : ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏମାନେ

16/10/2018 at 7:05 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬/୧୦: ବଲିଉଡରେ ଏପରି କେତେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଏତେ ଭଲ ନଥିଲା ତଥାପି ଏମାନେ ନିଜର ସୈାନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଜରିଆରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିଣି ପାରିଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ରହିଛି। ଆଜି ଆମେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ

ଟିନା ଅମ୍ବାନୀ: ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀ ପରିବାରର ବୋହୂ ଟିନା ଅମ୍ବାନୀ ଅନେକଗୁଡ଼ିଏ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ୧୯୭୮ମସିହାରୁ ୧୯୯୧ମସିହା ଯାଏଁ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ। ୧୯୯୧ମସିହାରେ ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଟିନାଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ୨୦୭୩୫କୋଟି ଟଙ୍କା।

ଗାୟତ୍ରୀ ଯୋଶୀ: ଗାୟତ୍ରୀ ଯୋଶୀ ୧୯୯୯ମସିହାରେ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ମଡେଲିଂରେ ସେ ଭଲ ନାମ କମାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ୨୦୦୪ମସିହାରେ ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ୍ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ସ୍ବଦେଶ ରେ କାମ କରିଥିଲେ ,ଯେୁଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ୨୦୦୫ମସିହାରେ ସେ ଓବେରୟ କନଷ୍ଟ୍ରକସନର ମାଲିକ ବିକାସ ଓବେରୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ନିକଟରେ ଅନ୍ୟୂନ ୧୩୪୦୫ଟଙ୍କାର ସଂପତ୍ତି ରହିଛି।

ସେଲିନା ଜେଟଲି: ସେଲିନା ଜେଟଲି ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ଜନାଶୀନ ଜରିଆରେ ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ,କିଛି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଠିକ୍ ଚାଲିନଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରିଆର ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଯାହାଙ୍କ ପାଖରେ ଦୁବାଇ ଏବଂ ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ହୋଟେଲ୍ ରହିଛି।

ଅସିନ୍: ୨୦୦୧ମସିହାରୁ ୨୦୧୫ମସିହା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅସିନ୍ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ସହ ତାମିଲ ଏବଂ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ମାଲୟାଲମ୍ ଫିଲ୍ମରୁ ନିଜର ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୬ମସିହାରେ ସେ ମାଇକ୍ରୋମ୍ୟାକ୍ସ ର କୋ-ଫାଉଣ୍ଡର ରାହୁଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ସନ୍ନ୍ୟାସ ନେଇଥିଲେ। ଅସିନଙ୍କ ପରିବାର ନିକଟରେ ପାଖାପାଖି ୭୪୦କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ରହିଛି।

   Related Posts