Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ରଖିଥିଲେ ଅଧିକ ସମ୍ପର୍କ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ ଏମାନେ

5/09/2019 at 2:56 PM

ମୁମ୍ବାଇ୫|୯: ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ବଲିଉଡରେ କିଛି ନା କିଛି ଚଟ୍‌ପଟା ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ। କେବେ ପ୍ରେମ ନେଇ ତ କେବେ ପ୍ରତାରଣା ନେଇ ଆଲୋଚନା ହୁଏ। ବଲିଉଡରେ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରେକ୍‌ ଅପ ଓ ପ୍ୟାଚ୍‌ଅପ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା। ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏମିତି ଅନେକ ଦମ୍ପତ୍ତି ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରି ବେଶ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏମିତି କିଛି ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ନିଜ ରିଲେସନଶିପ୍‌ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯିଏ ସ୍ବାମୀଙ୍କଠୁ ଅଧିକ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଛନ୍ତି।

୧- ସେଲୀନା ଜେଟଲୀ

ପୂର୍ବତନ ମିସ ଇଣ୍ଡିୟା ଓ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେଲୀନା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖି ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ସେଲୀନା ଆବର୍ସନ କରାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ପିଟର ହଗ୍‌ଙ୍କୁ ଡେଟ କରି ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପିଟରଙ୍କୁ ସେଲୀନାଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ବିଷୟରେ ପ୍ରଥମରୁ ଜଣା ଥିଲା। ପିଟରଙ୍କର ସିଂଗାପୁର ଓ ଦୁବେଇରେ ହୋଟେଲର ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି।

୨- କୋଂକଣା ସେନ୍‌ ଶର୍ମା

କୋଂକଣା ସେନ୍‌ ଶର୍ମା ବଲିଉଡ ଓ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରଣବୀର ସୌରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ କୋଂକଣା ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ ଓ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ପରେ ସେ ରଣବୀରଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇସାରିଛି। କୋଂକଣା ଏକା ତାଙ୍କ ପୁଅର ଭୋରଣ ପୋଶଣ କରନ୍ତି।

୩- ସାରୀକା

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରୀକା କମଲ ହାସନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିବା ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡି ସେ ଗର୍ଭ ନଷ୍ଟ କରାଇଥିଲେ। କମଲ ହାସନ ସବୁ ଜାଣିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସାରୀକାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କମଲ ଓ ସାରୀକାଙ୍କର ଏବେ ୨ଟି ଝିଅ ସୃତି ଓ ଅକ୍ଷରା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବେଶ ପରିଚିତ।  

 

   Related Posts