Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୧୧୦ବର୍ଷ ପରେ କାଲିଠୁ ହେଉଛି ଶୁକ୍ରଙ୍କର ମହାଯୋଗ : ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ କଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ଶୁକ୍ରର ମହାଯୋଗ ହେଉଛି। ଏହା କିଛି ରାଶି ବହୁତ ଖାସ୍। ଏହି ମହାଯୋଗରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳି ପାରିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ଆଲୋକ ଆସିପାରେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

ବିଛା ଏବଂ ମୀନ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୧୦ବର୍ଷ ପରେ ଶୁକ୍ରର ମହାଯୋଗ ହେଉଛି। ଫଳରେ ବିଛା ରାଶି ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଯାପନ କରିବେ। ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ଖୁସି ଭରିଯିବ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ। ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ।

କର୍କଟ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି : ୧୧୦ବର୍ଷ ପରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କର ମହାଯୋଗ ହେଉଛି। କର୍କଟ ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ସବୁଠୁ ଖାସ୍। ଏମାନଙ୍କୁ ସବୁ ପ୍ରକାର କଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ଉଚିତ ଫଳ ଦେବ। କ୍ୟାରିୟରରେ ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ଭଗବାନ କୃଷ୍ଣଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୧୦ବର୍ଷ ପରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କର ମହାଯୋଗ ହେଉଛି। ଏହା କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ। ଏହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଆଲୋକିତ ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୃଷ୍ଣଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

   Related Posts