Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣାକଲା ଆପ୍‌, ତାଲିକାରେ ଅନେକ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ
  • ||
  • ଆସେସ୍‌ ସିରିଜ୍ କବଜା କଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୪-୦ରେ ମୂଳପୋଛ କରି ଇତିହାସ ରଚିଲା କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ରେକର୍ଡ ୪୪୫୨ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୦୦୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମୋହନା: ଅଟୋ-ବାଇକ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବଣାଇ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ, ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଲେ ଗାଁରେ ପଡୁଛି ତାଟିକବାଟ
  • ||
  • ଟେକ୍ସାସରେ ୪ ଜଣଙ୍କୁ ପଣବନ୍ଦୀ : ପାକିସ୍ତାନୀ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏଫବିଆଇ ଓ ସ୍ୱାଟ୍ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଡେଇଁଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୧୭୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୩୩୯୧୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ନିଶାରେ ୩ ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟା ପୋଲିସକୁ କଲେ ଗାଳିଗୁଲଜ
  • ||
  • ଫାଟିଗଲା ମୋବାଇଲ ବ୍ୟାଟେରୀ, ନାବାଳକ ଗୁରୁତର : ପଥରରେ ଛେଚୁଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||

କାଲିଠୁ ସରିବ ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି, ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଶୁଭ ଖବର

11/10/2019 at 4:42 PM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲିଠୁ ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି ସରୁଛି। ଏହା କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ। ସାଢେସାତି ସରୁଥିବାରୁ  କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏମିତି ଖାସ ଖବର ମିଳିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ବଦଳିଯିବ। ତେବେ ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ସାଢେସାତି ସରିବା ପରେ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ।  

କନ୍ୟା ଓ ତୁଳା ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲିଠୁ କନ୍ୟା ଓ ତୁଳା ରାଶିର ସାଢେସାତି ସରିଯିବ। ଫଳରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ହେବ ତଥା ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ସ୍ବପ୍ନ ସତ ହେବା ସହ ସାକାର ହେବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିପାରେ। ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ସର୍ବଦା ରହିବ।

ମକର ଓ ବୃଷ ରାଶି- ଶନିଙ୍କ ସାଢେସାତି ଦଶା ସରିବା ପରେ ମକର ଓ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଓ ଅର୍ଥରେ ଲାଭ ଓ ଉନ୍ନତି ମିଳିବ। ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ପରିବେଶ ଛାଇ ଯିବ।ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ରହିବ। ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ନିଷ୍ଠା ସହ ପୂଜା କଲେ ଅନେକ ସ୍ବପ୍ନ  ସାକାର ହେବ।

ମିଥୁନ ଓ ମୀନ ରାଶି- ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲିଠୁ ମିଥୁନ ଓ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଏମାନେ କଷ୍ଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇ ଓ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ।କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ମାନ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହାସଲ ହେବ। ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ସର୍ବଦା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।  

   Related Posts