Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ ଏହି ୬ଟି ରାଶି, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ମିଳିବ ଲାଭ

17/12/2019 at 7:44 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାଶିଚକ୍ରରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ରାଶିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ରାଶି ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଉପାରନ୍ତି । ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଆସିବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅଚାନକ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନ ସତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ମେଷ, କୁମ୍ଭ ରାଶି :

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଲମ୍ବା ସମୟ ପରେ ମେଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଉତ୍ତମ ରହିଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଆଗମନର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ଧନସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତ ସଦୃଢ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ସମୟ ମେଷ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ସର୍ବଦା ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଅସୀମ କୃପା ରହିବ ।

କର୍କଟ, ମୀନ ରାଶି :

ଏହି ଦୁଇ ରାଶି ମଧ୍ୟ ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷ ଦୂର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉତ୍ତମ ସମୟର ଆଗମନ ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ । ଏମାନଙ୍କୁ ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିବାରରେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ଏମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏମାନେ ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆରାଧନା କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ତୁଳା, ବୃଷ ରାଶି :

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ତୁଳା ଏବଂ ବୃଷ ରାଶି ମଙ୍ଗଳ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖର ସମୟ ଆସିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଏମାନେ ଲାଭବାନ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତ ସୁଦୃଢ ହୋଇପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ । ଏମାନଙ୍କୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଏମାନେ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନଙ୍କ ଆରାଧନା ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଦାୟକ ହେବ ।

   Related Posts