Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ସମାପ୍ତ ହେଲା ଖରାପ ସମୟ, ଆଜିଠୁ ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ହେବ ଏହି ୬ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

2/01/2020 at 12:49 PM

୧୨ଟି ଭାଗକୁ ନେଇ ରାଶିଚକ୍ର । ତେବେ ଆଜିଠୁ କିଛି ରାଶିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବା ସହ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ହେବ। ସେମାନେ ହେଲେ…

ସିଂହ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି- ସିଂହ ଓ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଆଜିଠୁ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଏମାନଙ୍କ ଖରାପ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇ ଭଲ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଜୀବନରେ ଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥାନରେ ଅଧିକାରୀ ବର୍ଗର ଲୋକେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

ତୁଳା ଓ ବିଚ୍ଛା ରାଶି- ଭୌତିକ ସୁଖ ସୁବିଧା ଲାଭ ହେବା ସହ ଆଗାମୀ ସମୟ ଭଲ ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବଦଳିଯିବ। ଭୂମି, ଭବନ, ଯାନ କିଣାବିକା ଯୋଗ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଲିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ ଓ ଅନେକ କିଛି ନୂଆ ହେବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଫେରିଆସିବ।

ବୃଷ ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶି- ବୃଷ ଓ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଆଜିଠୁ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଖରାପ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇ ଭଲ ସମୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଉଭୟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥାନରେ ଅଧିକାରୀ ବର୍ଗର ଲୋକେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଜୀବନରେ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ଚାକିରୀ ଓ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ। ଶାନ୍ତି ଓ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହ ସବୁ କାମ କରିବା ଉଚିତ୍‌। ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପ୍ରଥମରୁ ଅଧିକ ଭଲ ହେବ।

 

 

   Related Posts