Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

କାଳସର୍ପ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହେଉଛି ଏହି ୬ଟି ରାଶି : ମିଳିବ ଶୁଭ ଫଳ

21/08/2019 at 5:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୮: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର କଥା କହିବା ଯଦି ବହୁତ ଦିନ ପରେ କେତେକ ରାଶି କାଳସର୍ପ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତି ପାଉଛି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ସେହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିପାରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ଶିବଙ୍କ କୃପା ହୋଇପାରେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

କନ୍ୟା ଏବଂ ବୃଷ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କନ୍ୟା ଏବଂ ବୃଷ ରାଶି କାଳସର୍ପ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହେଉଛି। ଏମାନଙ୍କ ଜାତକରେ ଶିବଯୋଗର ନିର୍ମାଣ ହୋଇସାରିଛି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ଦୈନିକ ଜୀବନରେ ଶିବଙ୍କ କୃପା ହୋଇପାରେ। ଏହା ସହିତ ଏମାନଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ବର୍ଷା ହୋଇଥାଏ। ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳ ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପୂଜା କରିବା ଶୁଭ ହେବ।

ମକର ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶି : ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଶିବଯୋଗ ନିର୍ମାଣ ହେବା ଦ୍ବାରା ମକର ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶି କାଳସର୍ପ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହେଉଛି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଲୋକ ଆସିପାରେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିପାରେ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଏମାନେ ଏକ ସଫଳ ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଏମାନଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଆସିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସବୁ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ଶିବଙ୍କ କୃପା ସବୁବେଳେ ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁମ୍ଭ ଏବଂ ଧନୁ ରାଶି କାଳସର୍ପ ଦୋଷରୁ ମୁକ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। ଯାହା ଦ୍ବାରା ଏମାନଙ୍କୁ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିପାରେ। ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ଦିନ ଆସିପାରେ। କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପା​ରେ। ଏମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଜବୁତ ହେବେ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଆସିବ। ଏମାନେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରିଲେ ଲାଭ ମିଳିବ।

   Related Posts