Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଣ ଗୋଦାମରେ ଭୟଙ୍କର ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ମୃତ, ଅନେକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି, କ୍ଷତିପୂରଣ ଘୋଷଣା କଲେ ସିଏମ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨୮ରୁ ୩ ଦିନ ବର୍ଷିବ: ଦକ୍ଷିଣରେ ହାଲକା ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୮୫ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ବନକଲାଗି ନୀତି, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ସାଧାରଣ ଦର୍ଶନ ବନ୍ଦ
  • ||

ଏହି ୪ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହୋଇଥାନ୍ତି ବୁଦ୍ଧିମାନ, ସାହସୀ ଓ ସଚ୍ଚୋଟ: ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହ କରିଥାନ୍ତି ସବୁ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା

2/05/2021 at 5:30 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୨/୦୫ : ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ମୋଟ ୧୨ଟି ରାଶି ରହିଛି | ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ | କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱଭାବରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି ତ କିଛି ଦୟାଳୁ, କିଛି ସାହସୀ ତ କିଛି କ୍ରୁର, କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟବାଦୀ ତ କିଛି ମିଥ୍ୟାବାଦୀ | ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଖୁବ ସାହସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ବିପଦକୁ ଭୟ କରିନଥାନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ବହୁତ ସଫା ଓ ଏମାନେ ସଚ୍ଚୋଟ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏମାନେ କାହା ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୂଆଇଁବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥାନ୍ତି | ଯେମିତି କାମ ହେଲେ ଏମାନେ କେବେ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଇନଥାନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ୪ଟି ରାଶି କେଉଁଟି…

ମେଷ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମେଷର ରାଶିର ଗୁରୁ ମଙ୍ଗଳ | ମଙ୍ଗଳ ଉତ୍ସାହ ଓ ପରାକ୍ରମର କାରକ | ସେଥିପାଇଁ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ଉର୍ଜାରେ ଭରପୁର ହୋଇଥାଏ | ଏମାନେ ବହୁତ ସାହସୀ ଓ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ଏମାନେ ସବୁ କାମ ଉତ୍ସାହର ସହ କରିଥାନ୍ତି | ମେଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଜ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ | ଏମାନେ କାହା ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୂଆଇଁବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତିନି | ମେଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଶୀଘ୍ର କାମ ସମ୍ପନ୍ନ କରନ୍ତି | ଏହାସହ ଏମାନେ ଆଶାବାଦୀ ଓ ଆତ୍ମକେନ୍ଦ୍ରିତ ମଧ୍ୟ |

ବିଛା – ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବିଛା ରାଶି ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ | ଏମାନେ ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ କରନ୍ତି ନିଜ କାମ ଓ ପରିଶ୍ରମ ଯୋଗୁଁ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ପ୍ରାପ୍ତ କରିଥାନ୍ତି | ଏମାନେ ସବୁ କାମ ଲଗ୍ନ ଓ ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହ କରିଥାନ୍ତି | ଵିଶ୍ଵାସଘାତ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏମାନେ ସହଜରେ ଛାଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱାଭିମାନୀ ହୋଇଥାନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ – ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସୀ ଓ ଖୁବ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏମାନଙ୍କ ମନୋବଳ ଦୃଢ | ଏମାନେ ଭାବନାର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇନଥାନ୍ତି | କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହା ମନସ୍ଥ କରିଥାନ୍ତି ସେହି କାମ ନିଶ୍ଚୟ ପୁରା କରନ୍ତି | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆଗରୁ ଏମାନେ ବହୁତ ବିଚାର କରନ୍ତି |

ମକର – ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମକର ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମନୋବଳ ବହୁତ ଦୃଢ | ଏମାନେ ଜୀବନରେ ନିଜ ଦମରେ ହିଁ ସବୁକିଛି ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତି ହେଉ ନା କାହିଁକି ଏମାନେ ନିଜ ଆତ୍ମସମ୍ମାନ ଆଗରେ ହାର ମାନନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେମିତି ସମସ୍ୟା ହେଲେ ବି ଏମାନେ ତାର ସମାଧାନ ଉପାୟ ସହଜରେ ଖୋଜି ବାହାର କରିଥାନ୍ତି |

   Related Posts