Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

କେବେ ବି ହାର ମାନନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି : ଏବର୍ଷ ମିଳିପାରେ ଖୁସି ଖବର

28/11/2019 at 12:24 PM

ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ଯେତେ ଝଡ଼ଝଞ୍ଜା ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ହାର ମାନି ନଥାଆନ୍ତି। ଏବେ ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଉଦୟ ହେବ। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ନୂଆ ନୂଆ ଖୁସି ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି। ଏମାନଙ୍କ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ବର୍ଷିବ। ଫଳରେ ଏମାନେ ଧନ ଲାଭ କରିବେ। ଏମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ

 ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଅନେକ ଶୁଭ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ହେବ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କ ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲୁ ହେବ। ଆୟର ନୂଆ ସ୍ରୋତ ହାସଲ କରିବେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ। ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି।

ଘରେ ହଠାତ୍ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ମାଆ ବାପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଖୋଜୁଥିବେ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ବେକାରମାନଙ୍କୁ ରୋଜଗାର ମିଳିବ। ଅଟକିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରେ ଥିବେ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିବାହ କଥା ଚାଲୁଥିବ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପରିବାରରେ ସ୍ଥିର ହେବ । ଏହି ରାଶିଗୁଡ଼ିକ ହେଲା ବିଛା,କନ୍ୟା,ମୀନ।

   Related Posts