Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଆଜୀବନ ଅବିବାହିତ ରହିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଏହି ୩ ଜଣ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ

18/11/2019 at 8:42 AM

ମୁମ୍ବାଇ୧୭|୧୧: ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏମିତି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି,ଯେଉଁମାନେ କିଛି ବର୍ଷ ଯାଏଁ ବଲିଉଡରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ। ଦର୍ଶକ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଏବେ ପରଦାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ତ କିଛି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେହିଭଳି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ବୟସ୍କ ହେବା ସତ୍ତ୍ବେ ଏଯାଏଁ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି। ସେମାନେ ହେଉଛନ୍ତି-

୧- ନଗ୍ମା- ଅଭିନେତ୍ରୀ ନଗ୍ମା ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, ଭୋଜପୁରୀ, ମଲାୟଲମ୍‌, କନ୍ନଡ, ବେଙ୍ଗଲୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣଅଡଷ୍ଟ୍ରି ସହ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଅନେକ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ କରି ନଗ୍ମା ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ। ଏବେ ନଗ୍ମାଙ୍କ ବୟସ ହେଉଛି ୪୪ ବର୍ଷ। ଏଯାଏଁ ବିବାହ କରି ନଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନଗ୍ମା ଆଗକୁ ବିବାହ କରିବା ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା କରୁନାହାନ୍ତି। 

୨-ତବୁ- ବଲିଉଡର ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ତବୁ। ଅଭିନେତା ସଲମାନଙ୍କ ଭଳି ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି ତବୁ । ଏବେ ତବ୍ବୁଙ୍କ ବୟସ ହେଉଛି ୪୮ ବର୍ଷ। ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଇଂଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ସମୟରୁ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି ତବ୍ବୁ। ବହୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ତବ୍ବୁଙ୍କ ରିଲେସନସିପ୍‌ କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ ସତ କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ବି ଅବିବାହିତା । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ବିବାହ କରିବେନି ବୋଲି କହିଥିଲେ।
୩- ଅନୁ ଅଗ୍ରୱାଲ –  ଆଶିକି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଥିବା ୫୦ ବର୍ଷର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁ ଅଗ୍ରୱାଲ ଆଜି ଯାଏଁ ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି।ଆଶିକି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦିଲ ଜିତିଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ। ହେଲେ ସଫଳ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରାଇଥିଲେ ଅନୁ। 

   Related Posts