Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରୋଧ ପରେ ବାଟକୁ ଆସିଲା ହକି ଇଣ୍ଡିଆ, ଦିଲ୍ଲୀପ ତିର୍କୀ ଆଡହକ୍ କମିଟିର ଚେୟାରମାନେ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ଦ୍ଵିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଯୁକ୍ତ ୨ ରେଜଲ୍ଟ, ଦଶମ ମାର୍କ ଆଧାରରେ ହେବ ମୂଲ୍ୟାୟନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ବରମୁଣ୍ଡା ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଚାଲିଗଲା ନାରାୟଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୫୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୮୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • କଟକ : ଜୁଆ ଆଡ୍ଡାରେ ଅଚାନକ ଚଢାଉ, ୧୧ଜଣ ଜୁଆଡି ଗିରଫ
  • ||

ଉଦଳାରେ ଜଣଙ୍କ ଘରୁ ଦୁବୁର୍ତ ଲୁଟିନଲେ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଟଙ୍କା

20/01/2019 at 12:11 PM

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ୨୦/୧:  ଉଦଳା ଥାନା ଅଂଚଳ ତଥା ଉଦଳା ଏନଏସି ୧୨ ନଂ ଓ୍ବାଡ଼ରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଘରୁ ନଗଦ ଟଙ୍କା ସହିତ ସୁନାଅଳଙ୍କାର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି ଦୁବୁର୍ତ । ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ । ଘରେ କେହି ନ ଥିବାବେଳେ କଳାକନା ବୁଲାଇଛନ୍ତି ଦୁବୁର୍ତ । 

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ଉଦଳା ଏନଏସି ୧୨ନଂ ଓ୍ବାଡ଼ର ବାସିନ୍ଦା ଜଗତାନନ୍ଦ ଶତପଥୀଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଛନ୍ତି ଦୁବୁର୍ତ । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରେ କେହି ନ ଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଦୁବୁର୍ତମାନେ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଘର ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଯାହାକି ଘରର ଆଲମିରା, ଗଡରେଜ୍ ଭାଙ୍ଗିବା ସହିତ ସେଥତ୍ରେ ଥିବା ନଗଦ ୨ଲକ୍ଷ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ସମେତ ୨୫୦ ଗ୍ରାମର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ପରିବାର ଲୋକେ ଆଜି ସକାଳେ ଆସି ଘରେ ପହଂଚିବା ପରେ ଘରୁ ଲୁଟ ହୋଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ପରେ ଏ ନେଇ ଉଦଳା ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ଉଦଳା ପୋଲିସ୍ ସାଇଂଟିଫିକ୍ ଟିମ୍ ଏବଂ ସନ୍ଧାନୀ କୁକୁର ସହାୟତାରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ତେବେ ଚାରି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ନାଗପାଳ ଅଂଚଳରେ ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ତିନି ଗୋଟି ଘରୁ ସିରିଜ୍ ଲୁଟ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପୁଣି ଉଦଳାରେ ମାତିଛନ୍ତି ଲୁଟେରା । 

   Related Posts