Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ୍ ସେକ୍ସନ୍ ଅଫିସର୍, ଏକକାଳୀନ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଭାଙ୍ଗି କରୁଥିଲେ ସଭା, ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୭୮୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଓଡିଶା ଓପନ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍, ଭାଗନେବେ ୧୭ ଦେଶର ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ
  • ||
  • ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା ଏସଆଇ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • ଇନ୍ଦୋରରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରେନ୍, ୬ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୧୨ ରୋଗୀ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ ରେଞ୍ଜରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଆତଙ୍କ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ନଷ୍ଟ କଲା ଫସଲ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ମିଳିବ ନିର୍ବାଚନୀ ଚିହ୍ନ
  • ||

ଲକଡାଉନ୍‌ରେ ବାଇକ୍‌ରେ ବସାଇ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ନେଉଥିଲେ ଯୁବକ: ଓଢଣା ଉଠାଇ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

12/04/2020 at 8:20 PM

ମିର୍ଜାପୁର୧୨/୪: କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଜାରି କରିଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ କଲେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି | ତେବେ ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନକାରୀ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ଛାଡି ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି | ପୋଲିସର କଡା ତାଗିଦ ପରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି | ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳି ଦେଇ ଖସି ଯିବା ପାଇଁ ନୂଆ ନୂଆ ତରିକା ଆପଣାଉଛନ୍ତି | ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣା ଶନିବାର ଦିନ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମିର୍ଜାପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଛୁଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିଲା | ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧାଇ ବଜାରକୁ ନେଇଯାଉଥିଲା | ଏତିକି ବେଳେ ସେ ପୋଲିସ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ |

ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଅଟକାଇ ପଚାରିଥିଲେ କୁଆଡେ ଯାଉଛ | ଯୁବକ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ପାଖରେ ନେହୁରା ହୋଇ କହିଥିଲା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯୁବକଙ୍କ କଥାରେ ପୋଲିସକୁ ଭରସା ହେଲାନାହିଁ | ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଓଢଣା କାଢ଼ିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ଯୁବକ ଜଣକ ଡରି ଯାଇଥିଲେ | ସେ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଲେ | ଯୁବକର ଭାବଭଙ୍ଗୀ ଦେଖି ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ବାଇକ ପଛପଟେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ଓଢଣା କଢ଼ାଇଥିଲେ | ଏହା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଗଡିଗଲେ |

କାଛୁଆ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମନୋଜ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି | ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ବାଇକର ଚାଲାଣ କଟିଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଘରେ ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକେ ନାନା ବାହାନା କରି ବାହାରେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଯେତେ ବାଡେ଼ଇଲେ, ଯେତେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ସୁଧୁରୁନାହାନ୍ତି

   Related Posts