Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା, SIT ତଦନ୍ତରେ ହାଇକୋର୍ଟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ- ବିଜେଡି
  • ||
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୦ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୩୧୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫,୧୪୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଚଳନ୍ତା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ; ୬ ମୃତ , ୧୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅପରେସନ ଗ୍ରୀନ କ୍ଲିନ, ପ୍ରାୟ ୧୨ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ଟିକା ନେବା ପରେ ୫୧ ଜଣଙ୍କ ଠାରେ ଦେଖାଗଲା ପାର୍ଶ୍ବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା
  • ||

ଲକଡାଉନ୍‌ରେ ବାଇକ୍‌ରେ ବସାଇ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ନେଉଥିଲେ ଯୁବକ: ଓଢଣା ଉଠାଇ ଦେଖିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ…

12/04/2020 at 8:20 PM

ମିର୍ଜାପୁର୧୨/୪: କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ ଜାରି କରିଛନ୍ତି | ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନ କଲେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉଛି | ତେବେ ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଉଲଙ୍ଘନକାରୀ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ଛାଡି ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି | ପୋଲିସର କଡା ତାଗିଦ ପରେ ମଧ୍ୟ ଶୁଣୁନାହାନ୍ତି | ପୋଲିସ ଆଖିରେ ଧୂଳି ଦେଇ ଖସି ଯିବା ପାଇଁ ନୂଆ ନୂଆ ତରିକା ଆପଣାଉଛନ୍ତି | ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣା ଶନିବାର ଦିନ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମିର୍ଜାପୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଛୁଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିଲା | ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧାଇ ବଜାରକୁ ନେଇଯାଉଥିଲା | ଏତିକି ବେଳେ ସେ ପୋଲିସ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ |

ଯୁବକକୁ ପୋଲିସ ଅଟକାଇ ପଚାରିଥିଲେ କୁଆଡେ ଯାଉଛ | ଯୁବକ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ପାଖରେ ନେହୁରା ହୋଇ କହିଥିଲା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଭଲ ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯୁବକଙ୍କ କଥାରେ ପୋଲିସକୁ ଭରସା ହେଲାନାହିଁ | ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଓଢଣା କାଢ଼ିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ଯୁବକ ଜଣକ ଡରି ଯାଇଥିଲେ | ସେ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଲେ | ଯୁବକର ଭାବଭଙ୍ଗୀ ଦେଖି ପୋଲିସର ସନ୍ଦେହ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ବାଇକ ପଛପଟେ ବସିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ଓଢଣା କଢ଼ାଇଥିଲେ | ଏହା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଗଡିଗଲେ |

କାଛୁଆ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମନୋଜ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବାଇକ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଛି | ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ବାଇକର ଚାଲାଣ କଟିଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକେ ଘରେ ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକେ ନାନା ବାହାନା କରି ବାହାରେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଯେତେ ବାଡେ଼ଇଲେ, ଯେତେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ସୁଧୁରୁନାହାନ୍ତି

   Related Posts