Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା, SIT ତଦନ୍ତରେ ହାଇକୋର୍ଟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ- ବିଜେଡି
  • ||
  • ଶଙ୍ଖ ନଦୀରେ ବୁଡ଼ି ଜଣେ ଯୁବକ ନିଖୋଜ, ୪ ଜଣ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ତାଳପଦର ବିଜୁ ସେତୁ ଭୁଶୁଡିବା ଘଟଣା: ଗ୍ରାମ୍ୟ ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗ ଏସ୍‌ଡିଓ ଅସିତ ପାତ୍ର ଗିରଫ
  • ||

ଜଙ୍ଗଲରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର: ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

17/06/2020 at 10:54 PM

ପଦ୍ମପୁର୧୭/୬: ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ପାଇକମାଲ ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ଛେଲିଆମାଲ ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟରୁ ଗତ ୧୧ ତାରିଖ ଦିନ ପୋଲିସକୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଗଳିତ ଶବ ମିଳିଥିଲା। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ବାରମ୍ବାର ଏକ ବୋଲେରୋ ଚାରି ଚକିଆ ଯାନରେ ମଡ଼ି ଯାଇଥିବାରୁ ଶବଟିକୁ ଚିହ୍ନି ନହେବାରୁ ପାଇକମାଲ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଅନେକ ଅନ୍ୱେଷଣ ପରେ ପଦ୍ମପୁର ଥାନାରେ ୮ ତାରିଖ ରେ ବଗାଇଜୁରୀ ଗ୍ରାମର ଏକ ମହିଳାଙ୍କ ନିଖୋଜ ରିପୋର୍ଟ ଥିବାବେଳେ ମିଳିଥିବା ଶବକୁ ମହିଳାଙ୍କ  ପରିବାର ଲୋକେ ଚିହ୍ନଟ କରିପାରି ନଥିଲେ କାରଣ ଶବଟି ଫୁଲିଯିବା ସଂଗେ ସଂଗେ ମୁଣ୍ଡ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲାା ପରେ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ଯାଞ୍ଚ ପରେ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣି ପାରିଥିଲେ ଯେ ଛେଲିଆମାଲ ଗ୍ରାମର ହୃଷିକେଶ ଅଦାବର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ସଂଷ୍ଲିଷ୍ଟ।

ତାକୁ କାବୁ କରି ଥାନାକୁ ଆଣି ପୋଲିସ ଜେରା କଲାପରେ ହୃଷିକେଶ ମୃତ ମହିଳା ରେବକୁ ମାରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲାା ଏହାସହ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଠୁ ମୃତ ରେବତୀ ସାହୁଙ୍କ ସାଟିଫିକେଟ, ଏକ ମୋବାଇଲ, ଗୋଟିଏ ସିମ୍ କାର୍ଡ, ଏ.ଟି.ଏମ କାର୍ଡ , ଆଧାର କାର୍ଡ ଓ ମୃତ ରେବତୀ ସାହୁ ଘରୁ ଆଣିଥିବା ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ମାତ୍ର  ଏବଂ କିଛି ଗହଣା ଜବତ କରିଥିଲେ। ଏହାସହ ସ୍ୱାମୀ ଘନଶ୍ୟାମ ସାହୁ ପଦ୍ମପୁର ଥାନାରେ ଏକ କେଶ ଦାଖଲ କରିବା ସହ ଅପରାଧି ହୃଷିକେଶ ଅଦାବରଙ୍କୁ ପୋଲିସ କୋର୍ଟକୁ ଚାଲାଣ କରିଛି। ତଦନ୍ତରୁ ଜଣାପଡିଥିବା ସୁଚନା ମୁତାବକ ଅପରାଧି ଏବଂ ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୋବାଇଲ ଜରିଆରେ କୌଣସି ମତେ ଚିହ୍ନା ପରିଚୟ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ି ଉଠିଥିଲାା

ମୃତ ରେବତୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ଯିବା ବାହାନାରେ ଅପରାଧି ହୃଷିକେଶ ସହ ଘର ଛାଡି ପଲେଇ ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ପରେ ଦୁହିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହକୁ ନେଇ ବଚସା କଥାକଟାକଟି ହେବାସହ ହୃଷି ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ୍ୟପାନ ନିଶାରେ ମହିଳାକୁ ରାଗିଯାଇ ନିଜ ଗାଡିରେ ଥିବା ପାନା (ରଡ)ରେ ମୁଣ୍ଡକୁ ବାଡେଇ ପରେ ତାକୁ କେହି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଭାବି ନିଜ ବୋଲେରୋ ସାହାଯ୍ୟରେ ବାରମ୍ବାର ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ଗାଡି ଚଢାଇ ଥିଲି ବୋଲି ସ୍ୱିକାର କରିଛି। ବୋଲି ପଦ୍ମପୁର ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତିା ଏହାସହ ପାଇକମାଲ ପୋଲିସ କେସ ନଂ ୯୨ ତାରିଖ ୧୫.୬.୨୦୨୦ ଅଣ୍ଡର ସେକ୍ସନ ୩୦୨/୨୦୧ ଆଇ.ପି.ସି ଦଫା ଗେଇଛି।

   Related Posts