Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ବିନୋଦ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ତାତିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ: ଥାନାକୁ କଲେ ଘେରାଉ

22/06/2020 at 5:46 PM

ସାଲେପୁର୨୨/୬: ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିନୋଦ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ତାତିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ। ପୋଲିସ୍‌ର ଅବହେଳା ଯୋଗୁଁ ବିନୋଦଙ୍କ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିବା ଦାୟୀ କରି କଟକ ଜିଲ୍ଲା କିଶନ ନଗରଥାନାକୁ ଘେରାଉ କଲେ ବିନୋଦଙ୍କ ପରିବାର ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ।

ଗତ ମେ‌ ମାସ ୨୬ ‌ତାରିଖ ଦିନ କିଶନନଗର ଥାନା କିଶନନଗର ଗାଁର ବିଜୟ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ପୁଅ ବିନୋଦ ମଣ୍ଡଳ କଟକ ଯିବେ ବୋଲି କହି ଘରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ। ହେଲେ ପୁଅ ବିନୋଦ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରି ନଥିଲେ। ଗତ ମେ ମାସ ୨୯ ତାରିଖରେ ବାପା ବିଜୟ ମଣ୍ଡଳ କିଶନ ନଗର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ହେଲେ ପୋଲିସ୍‌ର କୋହଳ ମନୋଭାବ ପାଇଁ ବିନୋଦକୁ ଖୋଜି ପାଇନଥିଲେ କିଶନନଗର ପୋଲିସ୍। ଆଉ ଚଳିତ ମାସ ୧୯  ତାରିଖ ଦିନ ବାରଗୋଡିଆ ମହାନଦୀ ପଠାରୁ ବିନୋଦଙ୍କ ଖଣ୍ଡ ବିଖଣ୍ଡିତ ମୃତ ଶରୀର ମିଳିଥିଲା।

ପୋଲିସ ଏହି ଶବକୁ ଜବତ କରି ଡିଏନଏ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ପଠାଇଛି। ଆଜି କିଶନ ନଗରଥାନାକୁ ବିନୋଦଙ୍କ ପରିବାର ଓ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ଧାରଣା ଏବଂ ଘେରାଉ କରିଛନ୍ତି। ତୁରନ୍ତ ଥାନାର ଏଏସଆଇଙ୍କ ବଦଳି, ବିନୋଦଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନମିତା ଦାସଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ପରିସର ଭୁକ୍ତ, ଏହି ପରି ଆଉ ୫ ଦଫା ଦାବି ପୂରଣ ନହେଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜୋରଦାର ହେବ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି। ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଉତ୍କଳ ବିକାଶ ପରିଷଦ ସମର୍ଥନ କରିବା ସହିତ ଓଡ଼ିଶା ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଏକ ଦାବି ପତ୍ର ଦେଇଛି।

   Related Posts