Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଦ ଡେଡ୍‌ମ୍ୟାନଙ୍କ ଡେଡଲୀ ଲଭ୍ : ବ୍ରକ୍ ଲାଜନରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହିଁଥିଲେ ଅଣ୍ଡରଟେକର୍ କିନ୍ତୁ…

19/05/2020 at 8:36 PM

ନ୍ୟୁୟର୍କ, ୧୯|୦୫:   ଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁଇ ଇରେ ଅନେକ ରୋମାଞ୍ଚକର ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ଅନେକ କିଛି ଏପରି ରହିଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବ । ଦୁର୍ଦ୍ଦଶ ରେସଲର୍ ଅଣ୍ଡରଟେକରଙ୍କ ଏପରି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଜଣା ।  ସେ ତାଙ୍କର ଚିର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ କୁହାଯାଉଥିବା ବ୍ରକ୍ ଲାଜନରଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲେ ।

ବ୍ରକ୍ ଯେବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସେବଲଙ୍କ ଉପରେ ଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଇର ସମସ୍ତ ରେସଲର୍ ପାଗଳ ଥିଲେ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଡେଡ୍ ମ୍ୟାନ୍ ଅଣ୍ଡରଟେକର ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ । ସେ ସେବଲଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ବ୍ରକଙ୍କୁ ଏତେ ଘୃଣା କରୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ରିଙ୍ଗରେ ଅନେକ ଥର ପ୍ରେମ ନିବେଦନ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଅଡୁଆ ସାଜୁଥିଲେ ବ୍ରକ୍ ।

ଏକଦା ଅଣ୍ଡରଟେକର ସେବଲଙ୍କୁ ଅପହରଣ ମଧ୍ୟ କରିନେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ସେବଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେବଲ ଡେଡମ୍ୟାନଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନଥିଲେ । ସେବଲ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ଲେ ବୟ ପତ୍ରିକାରେ ୩ଥର ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts