ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ପବିତ୍ର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ଭଉଁରୀ : ଅଖ ଚକ ଡେରା ନୀତି ସଂପନ୍ନ
  • ||
  • କୁତବ ମୀନାର ପରିସରରେ ଖନନ ସହ ଆଇକନୋଗ୍ରାଫି କରିବାକୁ ଏଏସ୍‌ଆଇକୁ ସଂସ୍କୃତି ମନ୍ତ୍ରାଳୟର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ସ୍ୱିଜରଲାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଅର୍ଥନୈତିକ ମଞ୍ଚର ବାର୍ଷିକ ସମ୍ମିଳନୀ : ମହାମାରୀରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ବାଟ ବାହାର କରିବେ ବିଶ୍ୱନେତା
  • ||
  • ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ରନ୍ ଅପ୍ ଯାଞ୍ଚ କଲେ ଅର୍ଜୁନ ତେନ୍ଦୁଲକର : କିନ୍ତୁ ଚୂଡାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ମିଳିଲାନି ଏଣ୍ଟ୍ରି
  • ||

ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କରୋନା ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ , 9337929000’ନମ୍ବରରେ ‘Hi’ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଆହ୍ବାନ

22/04/2020 at 3:37 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨।୦୪: ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କରୋନାକୁ ନେଇ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ହେଲପ ଡେସ୍କ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଏନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ସିଏମଓ ଓଡ଼ିଶା  ଟ୍ବିଟର ପେଜ୍ ରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।  ଆପଣମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ପାଇଁ ‘ଓଡ଼ିଶା ସରକାର ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ୍ ଇନଫୋ ଡେକ୍ସ-9337929000’ର ଶୁଭାରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ବିଟ୍  କରି ଏହି ନମ୍ବର ସହିତ ସଂଯୋଗରେ ରହିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ନିଜର ତଥା ନିଜ ପରିବାରର ସୁରକ୍ଷା ସହ ସରକାରଙ୍କ କରୋନା ପ୍ରତିରୋଧ ପଦକ୍ଷେପ ବିଷୟରେ ତୁରନ୍ତ ସୂଚନା ପାଇବାକୁ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ୍   ନମ୍ବର 9337929000′ ରେ ‘Hi’ ପଠାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆହ୍ବାନ କରିଛନ୍ତି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ। ଏଥିସହ କୋଭିଡ-19 ବିଷୟରେ ସବିଶେଷ ସୂଚନା ଗୋଟିଏ ଜାଗାରେ ପାଇବା ପାଇଁ statedashboard.odisha.gov.in ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଆହ୍ବାନ କରିଛନ୍ତି।  ନିଜର ତଥା ପରିବାର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଏଥିରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରି AI ଦ୍ବାରା ପରିଚାଳିତ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ-ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ Odisha COVID Dashboard ଆପ୍ ମଧ୍ୟ ଡାଉନଲୋଡ କରିପାରିବେ।

   Related Posts