Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ମିଥୁନ, ତୁଳା, କୁମ୍ଭ ସମେତ ଏହି ରାଶିରେ ରହିବ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା

30/07/2021 at 4:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୦/୦୭ : ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ଭଗବାନ ଶିବ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିଥାନ୍ତି। ଭୋଲେନାଥଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ସବୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇଥାଏ। ଯେଉଁମାନେ ଭକ୍ତିର ସହ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି ସେମାନେ କେବେ ବି ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶ୍ରାବଣ ମାସ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଲାଭଦାୟକ । ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟୋଦୟ ହେଉଛି ଏବଂ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ସେମାନଙ୍କର ସବୁ କାମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଜାଣନ୍ତୁ କୁଁ ରାଶି ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ରହିଛି …

ମିଥୁନ – ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଶୁଭ ଅଟେ। ମିଥୁନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଏହି ମାସରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୃପା ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ପାରିବାରିକ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ।

କର୍କଟ – ଶ୍ରାବଣ ମାସ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ pain ଶୁଭ ଫଳଦାୟୀ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ସହ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପରିବାର ଓ ଜୀବନସାଥୀର ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ତୁଳା – ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ରହିବ। ଏହି ମାସରେ ଭାଗ୍ୟ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେବ। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ଧନ ଲାଭର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ରହିଛି। ଆର୍ଥିକ ନିବେଶ ପାଇଁ ଭଲ ମୌକା ରହିଛି। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ – ଶ୍ରାବଣ ମାସ କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ମୌକା ନେଇ ଆସିଛି। ଭୋଲେନାଥଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଉତ୍ତମ। ମାନସମ୍ମାନ, ଯଶ ଓ ଲାଭରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ମୀନ – ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ସୌଭାଗ୍ୟ ସୂଚକ। ଏହି ମାସରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଧନ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ।

   Related Posts