Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୧୭ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଖୋଳତାଡ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ, ୪ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ମିଚିଗାନ ସ୍କୁଲରେ ୧୫ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରର ଉନ୍ମତ୍ତକାଣ୍ଡ, ଆଖିବୁଜା ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ବରପଦା ନିକଟରେ ଦୁଇ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର
  • ||

କୋଏମ୍ବାଟୁର୍‌ରୁ ଆସିଲେ ପ୍ରବାସୀ, ଭଦ୍ରକରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସପ୍ତମ ଟ୍ରେନ

15/05/2020 at 8:10 PM

ଭଦ୍ରକ୧୫/୫: ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଚରମ୍ପାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଶ୍ରମିକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ। କୋଏମ୍ବାବାଟୁରରୁ ଆସିଛି ଏହି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ । ଟ୍ରେନରେ ଆସିଛନ୍ତି ପ୍ରବାସୀ । ସ୍କ୍ରିନିଂ ପରେ ନିଜ ନିଜ ବ୍ଲକ ଓ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବସ୍ ଯୋଗେ ଫେରିବେ।

ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଚରମ୍ପା ଷ୍ଟେସନରେ ଗୋଟେ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର​‌ ଟ୍ରେନ ଆସିଥିଲା। ପ୍ରବାସୀଙ୍କୁ ନେଇ ପୁଣି ଆସିଛି ଏକ ନୂଆ ଟ୍ରେନ। ପୂର୍ବରୁ ଗୁଜୁରାଟର ଥାନଗଡରୁ ଚରମ୍ପା ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏହି ଟ୍ରେନରେ ୩୨୬ ପ୍ରବାସୀ ଆସିଛନ୍ତି । ସ୍କ୍ରିନିଂ ପରେ ନିଜ ଜିଲ୍ଲା ଓ ବ୍ଲକକୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବସରେ ଯିବେ ପ୍ରବାସୀ ।

ଗତକାଲି ରାତିରେ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଗୁଣ୍ଠୁରର ମଙ୍ଗଳଗିରିରୁ ଶ୍ରମିକ ସ୍ପେଶାଲ ଟ୍ରେନ୍ ଯୋଗେ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ଭଦ୍ରକରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଚରମ୍ପା ଷ୍ଟେସନରେ ପ୍ରାୟ ୪୦୦ ପ୍ରବାସୀ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍କ୍ରିନିଂ କରାଯାଇଛି । ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେସନରେ ପ୍ରବାସୀ ଓହ୍ଲାଉଥିବାରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଷ୍ଟେସନ ପରିସର ସମେତ ୫୦୦ ମିଟର ଦୂରତା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କର୍ଫ୍ୟୁ ବଳବତ୍ତର ରହିଛି ।

   Related Posts