Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ହାତଗଣ୍ଠି ବଦଳରେ ପଡିଲା ହାତକଡ଼ି: କାର୍‌ରୁ ବରକୁ ଉଠାଇ ନେଲେ ପୋଲିସ୍‌ ଟିମ୍‌

12/03/2020 at 7:24 PM

ଆଠଗଡ଼୧୨/୨: ଧୁମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ ବାଜା ବଜାଇ, ରୋଷଣୀ କରି, ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବରକୁ ଅଧା ରାସ୍ତାରୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ। ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ସବୁକିଛି ଘଟିଯାଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଥମେ ପରିବାର ଲୋକେ କିଛି ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ। ପରେ ପୁଅକୁ ମୁକୁଳାଇବା ପାଇଁ ଥାନାକୁ ଯିବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା ଅସଲ ଘଟଣା।

ତେବେ କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିବା ଅନୁମାନ କରୁଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ସାଦା ପୋଷାକରେ ପୋଲିସ ଆସି ପୁଅକୁ ଉଠାଇନେଇଛି ବୋଲି ବୁଝି ଯାଇଥିଲେ। ଘଟଣା ଥିଲା କିଛି ଏମିତି, ଢ଼େଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ତାଳବରକୋଟ ଗାଁର ପ୍ରକାଶ ସ୍ବାଇଁଙ୍କର ଆଠଗଡ଼ ଅଂଚଳର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବାହାଘର ଫାଇନାଲ ହୋଇଥିଲା।

ସେଥିପାଇଁ ଗୁରୁବାରରେ ଧୁମ୍‌ ଧାମ୍‌ରେ ବାଜା, ରୋଷଣୀ କରି ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ବର ବେଶରେ ଆଠଗଡ଼ ବାହାରିଥିଲେ ପ୍ରକାଶ । ସେପଟେ ବୀର କିଶୋରପୁର ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ସବୁ ଆୟୋଜନ ସରିଥିଲା । ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ପଡ଼ିଥାନ୍ତା ହାତଗଣ୍ଠି।

ହେଲେ ତା’ ପୂର୍ବରୁ ସାପୁଆ ନଦୀ ପୋଲ ଉପରୁ ହାତକଡ଼ି ପକାଇ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ । ବୁଝୁ ବୁଝୁ ଜଣାପଡ଼ିଲା ୨୦୧୮ରେ ଏକ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥିଲା ପ୍ରକାଶ । ଗଲା ୨ବର୍ଷ ଧରି ପୋଲିସକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ପ୍ରକାଶ ଲୁଚି ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଆଜି ସେ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଖବର ପାଇ ମାଡ଼ି ବସିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ସେପଟେ ବୀର କିଶୋରପୁର ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ବାହାଘର ପାଇଁ ଝିଅ ଘର ପକ୍ଷରୁ ସରିଥିଲା ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି । ଖୁବ୍‌ ଜୋରସୋର୍‌ରେ ଚାଲିଥିଲା ଭୋଜି ରୋଷେଇ । ହେଲେ ଅଧାରାସ୍ତାରୁ ବରକୁ ପୋଲିସ ଉଠାଇ ନେଇଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ଝିଅ ଘର ଲୋକ ଏବେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି ।  ଅନ୍ୟପଟେ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବାହାଘର ହେବା ପୂର୍ବରୁ ପୁଅ ସଂପର୍କରେ ଝିଅର ବାପା, ମାଆ ସବୁ ବୁଝିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।

   Related Posts