Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ମାଲେସିଆ ବିମାନ ବନ୍ଦର ଫସି ରହିଛନ୍ତି ନବରଙ୍ଗପୁରର ନବଦମ୍ପତି: ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସରକାରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ସାହାଯ୍ୟ

19/03/2020 at 10:13 PM

ନବରଙ୍ଗପୁର୧୯/୩: ମାଲେସିଆ କୁଆଲାଲମପୁର ବିମାନ ବନ୍ଦର ଫସିରହିଛନ୍ତି ନବରଙ୍ଗପୁରର ନବଦମ୍ପତି । ଘରକୁ ଫେରିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ whatsaapରେ ଭିଡିଓ ପଠାଇ ସରକାରଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତିl  ନବରଙ୍ଗପୁର ଇଛାବତୀଗୁଡାର ଗୁପ୍ତେଶ୍ୱର ମିଶ୍ରଙ୍କ ଝିଅ ପଲ୍ଲବୀ  ଫେବୃଆରୀ ୨୬ରେ ସେହି ସାହିର ପରିମଳ ହାଲଦାର ର ପୁଅ ଶଙ୍କର ହାଲଦାର ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଉଭୟ ଗତ ୧୨ ରେ ହନିମୁନ ଟ୍ରିପରେ ମାଲେସିଆ ଯାଇଥିଲେ l ସେମାନଙ୍କ ଫେରିବା ଟିକଟ ୧୭ରେ ହେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ସେଠିକାର ସମସ୍ତ ଫ୍ଲାଇଟ ରଦ୍ଧ କରାଯାଇ ଥିବାରୁ ସେମନାନେ ଫେରି ପାରୁନାହାନ୍ତି। ପରବରର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ କ୍ୟୁଲାଲମପୁର ରୁ ସିଙ୍ଗାପୁର ଓ ସିଙ୍ଗାପୁର ରୁ ବିଶାଖାପାଟଣା ଫ୍ଲାଇଟ ଯିବ ବୋଲି ଜଣାପଡିଥିଲା । ତେବେ ପରେ ତାହାରଦ୍ଧ ହୋଇଯାଇଥିଲା l 

ପୁଣିଥରେ କୁଆଲାଲାମପୁରରୁ ସିଙ୍ଗାପୁର ଓ ସିଙ୍ଗାପୁର ରୁ ଅମୃତସରକୁ  ଫ୍ଲାଇଟ ଯିବ ବୋଲି କହିବାରୁ ସେମାନେ ପୁଣି  ଫ୍ଲାଇଟ ଟିକଟ କରିଥିଲେ l  କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେହି ଫ୍ଲାଇଟ କୁ ରଦ୍ଧ କରିଦିଆ ଯାଇଥିବାରୁ ସେମାନେ ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି l  ଯାହାକୁ ନେଇ ପଲ୍ଲବୀ ଓ  ଶଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ କରି ଓଡିଶା ସରକାର ଓ  ଭାରତ ସରକାର କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି l  ୩ଥର ଫ୍ଲାଇଟ ଟିକଟ କରି ଟଙ୍କା ସରିଯାଇଥିବାରୁ ସେମାନେ ଚିନ୍ତିତ। ଏପଟେ ପାଖରେ ପଇସା ମଧ୍ୟ ସରି ଯାଇଥିବାରୁ ଭୋକ ଉପାସରେ  ବହୁ ଅସୁବିଧା ରେ ଅଛନ୍ତି ଏହି ନବ ଦମ୍ପତି  କହିଛନ୍ତି । ଏହି ନବ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ୨୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଭାରତୀୟ ଯାତ୍ରୀ ବି ଫସି ରହିଛନ୍ତି । 

   Related Posts