Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ କେତୁଙ୍କ ସ୍ୱଭାବରେ ରହିଛି ଅନେକ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ: ସେମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତିରୁ ବଦଳି ପାରେ ଭାଗ୍ୟ, ଜାତକ ହୋଇପାରେ ଗରିବରୁ ରାଜା

5/07/2021 at 4:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫/୦୭: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କେତୁଙ୍କୁ ନିଷ୍ଠୁର ଗ୍ରହ କୁହାଯାଏ । କେତୁଙ୍କ ନାମ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, କେତୁ ସର୍ବଦା ଅପ୍ରୀତିକର ଫଳାଫଳ ଦେଇନଥାନ୍ତି । ଯଦି କେତୁ କୌଣସି ଜାତକକୁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ଦେଇଥାନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦେବା ସହିତ ଉଚ୍ଚତାକୁ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଯାଇଥାନ୍ତି ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କେତୁର ଅର୍ଥ ଉଚ୍ଚତା ହୋଇଥାଏ । ଯଦି ଜନ୍ମ କୁଣ୍ଡଳୀରେ କେତୁ କୌଣସି ଭଲ ଗ୍ରହ ସହିତ ବସିଥାନ୍ତି, ତେବେ ଜୀବନରେ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫଳ ଦେଇଥାନ୍ତି । କେତୁଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ସହିତ ସମାନ ହୋଇଥାଏ । ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ପରି କେତୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାସ ଏବଂ ପରାକ୍ରମର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ଜଣା ଯାଇଥାଏ ।

ଜୀବନରେ ହଠାତ୍ ହେଉଥିବା ଘଟଣାରେ କେତୁଙ୍କ ଗୁରିତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ରହିଛି । ଯଦି କେତୁ ଭଲ ଗ୍ରହ ସହିତ ଜନ୍ମ କୁଣ୍ଡଳୀର ଅଷ୍ଟମ ଭାଗରେ ରହିଥାନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚତ ଭାବରେ ହଠାତ୍ ଧନ ଲାଭ ହୋଇଥାଏ । କେତୁ ଗ୍ରହକୁ ଛାୟା ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ଯେଉଁ ଗ୍ରହରେ ବସି ଯାଆନ୍ତି, ସେହି ଗ୍ରହର ବଳ ବଢାଇ ଦେଇଥାନ୍ତି ।

କେତୁଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧ ଜନ୍ମ କୁଣ୍ଡଳୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏବଂ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ହୋଇଥାଏ । ଉଭୟ ଘରେ କେତୁ ଗ୍ରହ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଫଳଦାୟୀ ହୋଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ କେତୁ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ସଂଯୋଗ ଏକ ଅଙ୍ଗାରକ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ଯାହାର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଏହି ସଂଯୋଗ ହୋଇଥାଏ, ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

   Related Posts