Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା, ହେବେ ଲାଭବାନ୍

12/12/2019 at 8:28 AM

ଆଜିଠାରୁ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ଶିକ୍ଷା, ବୃତ୍ତି, ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ କାମ କରୁଥିବେ ତାହା ଯେପରି ସମାଜ ଏବଂ ପରିବାରର ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ହୋଇଥିବ ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କରିବା ଆଗରୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କାମ କରନ୍ତୁ । ଏଭଳି ଅଭ୍ୟାସ ଏମାନଙ୍କୁ ଲାଭବାନ୍ କରାଇବ ।

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସନ୍ତାନସନ୍ତତିଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ । ଏମାନେ କିଛି ନୂଆ ବନ୍ଧୁ କରିପାରନ୍ତି । ସାମାଜିକ ଦୂରାଚାର ଅଧିକ ବଢିବ । ପାଖ ପଡିଶା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ୍ ହେବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଦୈନନ୍ଦିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବୁଝିବାରୁ ଯଥେଷ୍ଟ ପ୍ରୟାସ କରିବେ ।

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ୍ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭଦାୟକ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ବିଦେଶରେ ଚାକିରି କରିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଦୁଃଖ ଦୂର ହୋଇପାରେ । ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ବେଶ୍ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିବାର ହସ ଖୁସିରେ ଭରିଯିବ ।

ଏହି ୭ଟି ରାଶି ହେଲା, ମେଷ, କୁମ୍ଭ, ତୁଳା, ସିଂହ, ବୃଷ, ମିଥୁନ ଏବଂ ଧନୁ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ସର୍ବଦା ରହିବ ।

   Related Posts