Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ନର୍ସଙ୍କୁ ଆଇଟି କମ୍ପାନୀ ମ୍ୟାନେଜର କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ଧମକ ଦେଇ ପଠାଉଥିଲେ ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଖକୁ

30/08/2019 at 12:27 PM

ଗୁରୁଗ୍ରାମ ୩୦।୮: ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଜଣେ ଷ୍ଟାଫ୍ ନର୍ସଙ୍କ ସହ ଆଇଟି କମ୍ପାନୀର ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପୀଡିତା ନର୍ସ ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଗର୍ଭପାତ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

ପୀଡିତା ଏ ନେଇ ମଣ୍ଡାବଳୀ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ମହିଳା ଥାନାରେ ସେକ୍ଟର ୫୧ରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ରୋହତକ ନିବାସୀ ପୀଡିତା ନର୍ସ ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ୨୦୧୮ମସିହାରୁ ସେ ରୋହତକରୁ ପ୍ରତିଦିନ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଆସିଥାନ୍ତି । ଯିବାଆସିବା ପାଇଁ ସେ କାର୍ ରେ ସେୟାରରେ ଯାଇଥାଆନ୍ତି । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଆଇଟି କମ୍ପାନୀର ମ୍ୟାନେଜର ହରିଶ ସୈନିଙ୍କ ସହ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ଯିବା ଆସିବା ସମୟରେ ହରିଶ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ କରିଦେଉଥିଲେ । ଫଳରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସଂପର୍କ ବଢିଯାଇଥିଲା । ଦିନେ ସଂପୃକ୍ତ ନର୍ସ ଜଣଙ୍କ ରୋହତକରୁ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଯାଉଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ହରିଶ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଯିବା ଲାଗି ବାହାରିଥିଲେ । ସେ ପୀଡିତା ନର୍ସଙ୍କୁ ଏକ କାର୍ ଯୋଗେ ନେଇ ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ । ସେଠାରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଗୁରୁଗ୍ରାମରୁ ଆଣି ରୋହତକରେ ଛାଡିଥିଲେ । ଘରେ ଛାଡିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ହରିଶ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ  ପୁର୍ନବାର ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରିବା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ହରିଶ ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଶୁଟ୍ କରିଥିଲେ । ସେହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ହରିଶ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ପିଜି ହଷ୍ଟେଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମଦ ପିଇ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଧମକ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଆଗ୍ରା, ରାଜସ୍ଥାନ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିଲା । ଫଳରେ ପୀଡିତା ନର୍ସ ଜଣଙ୍କ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ଉଭୟ ତାଙ୍କୁ ମାରମିଟ୍ କରିବା ସହ ତାଙ୍କର ଗର୍ଭପାତ ମଧ୍ୟ କରାଇଦେଇଥିଲେ ।

ହରିଶ ସଂପୃକ୍ତ ନର୍ସଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ମାତ୍ର ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସେ ବିବାହିତ ବୋଲି ନର୍ସ ଜଣଙ୍କ ଜାଣିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ।

ସେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଏକ ଫ୍ଲାଟ୍ ରେ ହାତ ଗୋଡ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଶାରିରୀକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ବିରୋଧ କରିବାରୁ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ମାରପିଟ୍ କରି ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଛାଡି ଦେଇଯାଇଥିଲେ । ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଗୁରୁଗ୍ରାମ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ । ସେଠାରୁ ସେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଯାଇ ରହିଥିଲେ । ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ହରିଶ ଯାଇ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ଫଳରେ ପୀଡିତା ଜଣଙ୍କ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୀଡିତା ନର୍ସଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts