Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ପ୍ରେମିକା ସହ ବିଷ ପିଇଲେ ବିବାହିତ ପ୍ରେମିକ- ଏବେ ଏପରି ହୋଇଛି ଅବସ୍ଥା…

4/10/2019 at 6:48 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୌ୪|୧୦: ପ୍ରେମରେ ବିଫଳ ହେବାପରେ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ବିଷ ଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି। ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ପ୍ରେମିକ ଛନ୍ଧି ହେବା ପରେ ବି ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକାକୁ ସେ ଭୁଲି ନଥିଲେ। ଲୁଚି ଲୁଚି ଉଭୟ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ମିଳାମିଶା କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଏଭଳି ଅବୈଧ ସଂପର୍କକୁ ଉଭୟ ପରିବାର ଲୋକ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ। ତେଣୁ ଦୁଇଜଣ ବିଷଖାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଲକ୍ଷ୍ମୌର ମଲିହାବାଦରେ ପ୍ରେମୀ ଓ ପ୍ରେମିକା ବିଷ ଖାଇ ଦେଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ମଲିହାବାଦର ମାନଖେଡା ଅଞ୍ଚଳର ସୁନୀଲ କୁମାର ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ପଞ୍ଜାବୀଖେଡା ଅଞ୍ଚଳର ମୀନା (କାଳ୍ପନିକ ନାମ)କ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ବର୍ଷେ ତଳେ ସୁନୀଲଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଅନ୍ୟ ଝିଅ କରି ଦେଇଥିଲେ। ସୁନୀଲଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ବି ସୁନୀଲ ପୂର୍ବ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଭୁଲ ନଥିଲେ।

ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ସୁନୀଲ ଓ ମୀନା କୁଆଡ଼େ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ଖୋଜାଖୋଜି କରିବା ପରେ ସୁନୀଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମୀନାଙ୍କ ବାପା ସଣ୍ଡିଲା ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ତହସିଲ ନିକଟରେ ଉଭୟ ବିଷ ଖାଇବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ କୋତଓ୍ବାଲି ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ। ପୁଣି ସେମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରମ୍ପା ସେଣ୍ଟରକୁ ରେଫର କରାଯାଇଥିବା କଥା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

   Related Posts