Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ମନ୍ଦିରା ଓ ରାଜଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ, ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତରୁ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭରି ରହିଛି ଫିଲ୍ମ କାହାଣୀ…

30/06/2021 at 6:15 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦।୦୬: ଆଜିର ସମୟରେ ମନ୍ଦିରା ବେଦୀଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଅତୁଳନୀୟ ପ୍ରତିଭା ଭରି ଅଛି | ସେ କେବଳ ପରଦାରେ ନୁହେଁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରି ସାରିଛନ୍ତି ।  ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇଥିଲେ | ଏହି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ସେମାନେ ସମାନ ପ୍ରେମ ପାଆନ୍ତି | ତଥାପି, ଆଜି ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ପ୍ରେମ ତାଙ୍କଠାରୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିଯାଇଛି। ମନ୍ଦିରାଙ୍କ ଉପରେ ସମୟ ଏତେ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ହୋଇଗଲା ଯେ, ତାଙ୍କଠୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛଡାଇ ନେଲା।

ମନ୍ଦିରା ଏବଂ ରାଜଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ

ଏହି ଖବର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଧକ୍କା ଦେଇଥିବାବେଳେ ଏହି ସମୟରେ ମନ୍ଦିରା ଉପରେ କଣ ଘଟିବ ତାହା କେହି ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ମନ୍ଦିରା ଏବଂ ରାଜ ପରସ୍ପରଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ ଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତରୁ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାହାଣୀ ପରି ଥିଲା | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରା ଏବଂ ରାଜଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ…

୧୯୯୬ ମସିହାରେ ରାଜ ଏବଂ ମନ୍ଦିରା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ | ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହାନିଆ ଲେ ଜାୟେଙ୍ଗେ ପ୍ରୀତି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ମନ୍ଦିରା ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ରାଜ୍ ମିଳିପାରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କୁ ରାଜ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ମନ୍ଦିରା ସିରିଏଲ ‘ଶାନ୍ତି’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ରାଜ ମୁକୁଲ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ସହାୟକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ସେ ଫିଲିପ୍ସ ୧୦ ଶୋ ପାଇଁ ଅଡିସନ ପରିଚାଳନା କରୁଥିଲେ |

ରାଜ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମନ୍ଦିରାଙ୍କୁ ଅନେକ ଶୋ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଧ୍ୟ୍ୟାନ ସେତେବେଳେ ପଡିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ  ଅଡିସନ ପାଇଁ ସେ ନାଲି-ଧଳା ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ ଖାକି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ରାଜ ଏହା କହିଥିଲେ ଯେ, ‘ମୁଁ ମୁକୁଲ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ସହାୟକ ଥିଲି ଏବଂ ଶୋ ଫିଲିପ୍ସ ୧୦ ପାଇଁ ଅଡିସନ କରୁଥିଲି। ଅଡିସନ ପାଇଁ ମନ୍ଦିରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଡକାଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି | ମୁଁ ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହାନିଆ ଲେ ଜୟେଙ୍ଗେଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରାଯାଇ ନଥିଲା |

କିଏ ଜାଣିଥିଲା ​​ଯେ ଗୋଟିଏ ଦେଖା ଦିନେ ସାତ ଜନ୍ମର ବନ୍ଧନରେ ପରିଣତ ହେବ | ଉଭୟଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାକୁ  ଲାଗିଲା ଏବଂ ୧୯୯୬ ମସିହାର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଉଭୟ ମନ୍ଦିରା ଏବଂ ରାଜ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ସହ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲେ। ପ୍ରକୃତରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ, କିନ୍ତୁ ରାଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତିନି ଥର ଦେଖାରେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇଛନ୍ତି। ସେହି ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ରାଜ କହିଥିଲେ, ‘ଆମେ ମୁକୁଲ ଆନନ୍ଦଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରାୟତ ସାକ୍ଷାତ କରୁଥିଲୁ ଏବଂ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ସେ କେବଳ ମୋ ପାଇଁ ତିଆରି ହୋଇଥିଲେ’ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କି, ମନ୍ଦିରା କହିଥିଲେ କି ‘ସେ ଜଣେ ସରଳ ସତ୍ୟ ମଣିଷ | ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ମିଥ୍ୟା ବାହାନା ନାହିଁ | ମୁଖା ପଛରେ ଅନେକ ଲୋକ ଥିବାବେଳେ ରାଜଙ୍କର ଏପରି ଚେହେରା ନାହିଁ |

ରାଜ ଏବଂ ମନ୍ଦିରା ବିବାହ ମଧ୍ୟ ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା। ରାଜ ମନ୍ଦିରାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଶୀଘ୍ର ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମନ୍ଦିରାଙ୍କୁ ସହ ପରିଚିତ କରାଇଥିଲେ। ରାଜଙ୍କ ପିତାମାତା ମନ୍ଦିରାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଏହି ବିବାହ ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ମନ୍ଦିରା ବେଦୀଙ୍କ ପରିବାର ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ବିବାହ କରନ୍ତୁ। ତେବେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ୧୪ ଫେବୃଆରୀ ୧୯୯୯ ରେ ରାଜ ଏବଂ ମନ୍ଦିରା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ।

   Related Posts