Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

‘କିସ୍ତି ଦେବିନି କି କାର ଛାଡ଼ିବିନି’: ରିକୋଭରି ଟିମ୍‌ ସାମ୍ନାରେ ଜାଳିଦେଲେ ଗାଡ଼ି, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

11/11/2021 at 6:22 PM

ଗ୍ବାଲିୟର ୧୧/୧୧: ଲୋନ୍‌ରେ କାର କିଣି କିସ୍ତି ଭରିପାରିଲେନି କାର ମାଲିକ। ଫାଇନାନ୍ସ କମ୍ପାନୀ ଗାଡ଼ି ଉଠାଇ ଆଣିବାକୁ ଟିମ୍‌ ପଠାଇବା ପରେ କାର ମାଲିକଙ୍କ ରାଗ ପଞ୍ଚମରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଯେମିତି ଟିମ୍‌ କାର ଉଠାଇବା କଥା କହି​‌ଲେ ଏହା ଶୁଣି କାର କିଣିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହା କଲେ ତାହା ଏବେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇଛି। ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। କାର ମାଲିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗ୍ବାଲୟରରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କାର କିସ୍ତି ଦେଇନଥିବାରୁ ଫାଇନାନ୍ସ କମ୍ପାନୀ ତାଙ୍କ କାର ଉଠାଇନେବାକୁ ଟିମ୍‌ ପଠାଇଥିଲା। ଟିମ କାର ନେବାକୁ କହିବାରୁ କାର ମାଲିକ ବିନୟ ଶର୍ମା ଗାଡ଼ିରେ ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଢ଼ାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ। ଗ୍ବାଲିୟରର ଭିଣ୍ଡ ରୋଡ୍‌ରେ ରହୁଥିବା ବିନୟ ଋଣରେ କାର କିଣିଥିଲେ। କିସ୍ତି ଦେବାକୁ ବାରମ୍ବାର ନୋଟିସ୍‌ ମିଳିଥିଲେ ବି ସେ କର୍ଣ୍ଣପାତ କରିନଥି​‌ଲେ। ଏହା ପରେ ଟିମ୍‌ ଗାଡ଼ି ରିକୋଭରି କରିବାକୁ ବିନୟଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଘର ସାମ୍ନାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା କାରକୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଟିମ୍‌ କହିବା ମାତ୍ରେ ବିନୟ ହଠାତ ରାଗିଯାଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ କାର ସିଟ୍‌ରେ ପେଟ୍ରୋଲ୍‌ ଢ଼ାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଥିଲେ ବିନୟ । କାରଟି ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଯାଇଥିଲା। ପାଖରେ ଥିବା ଏକ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରିର ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ପୋଲିସ ଏବଂ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀକୁ କଲ କରିଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଦମକଳ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ କାର ଜଳିପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ବିନୟ ଶର୍ମାଙ୍କ ସମସ୍ତ ହରକତ କେହି ଜଣେ ମୋବାଇଲ୍‌​‌ରେ ରେକର୍ଡ କରିନେଇଥିଲେ। ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରଥମେ ଭିଡିଓ ପାଇବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିନୟ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।  

   Related Posts