Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସ୍ବାମୀ କହିଲେ ଦାନ କରିବେ ଶରୀର

21/12/2020 at 4:51 PM

ନିମାପଡା୨୧/୧୨: ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସ୍ବାମୀ କହିଲେ ଶରୀର ଦାନ କରିବେ। ବିବାହ ଭୋଜିରେ ବନ୍ଧୁ-ବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଆନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କ ଖୁସି କହିଲେ ନ ସରେ, ଏଭଳି ଖୁସିର ମାହୋଲରେ ବର ବେଶରେ ସଜାଇ ହୋଇଥିବା ରାକେଶ ଶରୀର ଦାନ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅଙ୍ଗ ଦାନ କରିବେ ବୋଲି ଅତୀଥିଙ୍କ ଗହଣରେ ରାକେଶ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ।

ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ନିମାପଡା ଏନଏସିର ୬ ନଂ ୱାର୍ଡ ବାସିନ୍ଦା ରବି ନାରାୟଣ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପୁଅ ରାକେଶ। ଡିସେମ୍ବର ୯ ତାରିଖରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ନିଜ ବିବାହ ଭୋଜିରେ କିଛି ନିଆରା କରିବାର ଆଶା ନେଇ ଡାକ୍ତରି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ପାଠପଢା ପାଇଁ ଶରୀର ଦାନ କରିବେ ।

ନବ ବିବାହିତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଅତିଥି ମାନଙ୍କ ଗହଣରେ ଏକ ସତ୍ୟପାଠ ସମାଜସେବୀ ସଞ୍ଜୀବ ମହାପାତ୍ରଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି।ରାକେଶଙ୍କରଏହି ମହାନତା ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।ତଙ୍କର ଏହି କର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ବେଶ ଖୁସି।

   Related Posts