Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାଜପୁର ରୋଡ୍ : ଉପ-କାରାଗାରରେ ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଜଙ୍ଗଲୀ ଜନ୍ତୁକୁ ମାରି ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା କଲେ, ଭାଗ ଛିଡିଲାନି ବୋଲି ଜଣଙ୍କୁ ମାରିଦେଲେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କ୍ୟାବିନରୁ ୨ଶହ ଲିଟର ଡିଜେଲ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି କୁମ୍ଭୀରର ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଗାଁ ମୁହାଁ ହାତୀ ପଲ, ଭୟଭୀତ ଗ୍ରାମବାସୀ, ପଡିଲା ତାଟି କବାଟ
  • ||
  • ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି ?
  • ||
  • କମୁଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୫୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅମାନବୀୟ : ଗୋଡାଇବାରୁ କୁକୁରକୁ ହତ୍ୟା, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ଆସନ୍ତାକାଲି ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ଲାଗୁ
  • ||

“ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢ଼େଇ” ଫିଲ୍ମର ଅଡ଼ିଓ ରିଲିଜ ବେଳେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଫିଲ୍ମର ନାୟିକା ଆଣିଲେ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ, ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଭିଡ଼ିଓ

15/11/2018 at 3:30 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୫/୧୧: ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ହୋଟେଲରେ “ତୁ ମୋ ସୁନା ଚଢେଇ” ଫିଲ୍ମର ଅଡିଓ ରିଲିଜ ବେଳେ ଘଟିଛି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ହିରୋଇନ ଭାବେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ବଙ୍ଗୀୟ ନାୟିକା ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦୀଲିପ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଛନ୍ତି ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଡିଓ ରିଲିଜ ମଞ୍ଚ ଯୁଦ୍ଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିଣତ ହେଲାଭଳି ମନେ ହେଉଥିଲା । ଫିଲ୍ମର ହିରୋଇନ ଏଲିସା କାହିଁକି ଉତ୍ତେଜିତ ଦେଲେ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ୪୨ ଦିନ ଧରି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଙ୍ଗ ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଇଥିବା ତାଙ୍କ କଥାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଅଡ଼ିଓ ରିଲିଜ ଉତ୍ସବରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣାର ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଦେଖନ୍ତୁ । ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ବୁଝିହେବ ସବୁକଥା ଠିକ୍‌ଠାକ୍‌ ଚାଲିନାହିଁ । ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଫିଲ୍ମର ନାୟିକା ଏଲିସାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅଭିଭାବକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଟାଣି ଟାଣି ନେଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡୁଛି । ଅଡ଼ିଓ ରିଲିଜ ବେଳେ ଏଲିସାଙ୍କ ଅଭିଭାବକ ମଧ୍ୟ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ମଧ୍ୟ ଏଲିସାଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଇଥିବା କଥା ବାରମ୍ୱାର କହୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

   Related Posts