Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରାୟଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’ ପ୍ରଭାବରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍, ୨ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୪୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୫୨୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ଟିଭି ଲାଇଭ୍‌ ‘ସୋ’ରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଉପରେ ଥିଲା ଆଲୋଚନା, ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଚେୟାର, ଗଳି ପଡିଲେ ଅତିଥି… ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

4/03/2020 at 6:04 PM

ଇସ୍ଲାମାବାଦ୪/୩: ପାକିସ୍ତାନ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଲାଇଭ ‘ସୋ’ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଭାଙ୍ଗି ଗଲା ଅତିଥିଙ୍କ ଚେୟାର। ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଲାଇଭ୍‌ ‘ସୋ’ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ବସିଥିବା ଅତିଥିମାନେ ଚେୟାର ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ପାକିସ୍ତାନ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ ଭିନ୍ନ ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। କେତେ ବେଳେ ଆଲୋଚନା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ପ୍ୟାନେଲ ଲିଷ୍ଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ତ କେତେ ବେଳେ ଉପସ୍ଥାପିକାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ। ଏହା କେବଳ ପାକିସ୍ତାନ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଏଥର କିନ୍ତୁ ଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିିଳିଛି। ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏକ୍ସପର୍ଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଅଚାନକ ଅତିଥିଙ୍କ ଚେୟାର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଲାଇଭ ‘ସୋ’ ଏଭଳି ଘଟଣା ଚ୍ୟାନେଲରେ ଉପସ୍ଥାପିକା ସାୟଦ ଆୟଶା ନାଜ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଉପସ୍ଥାପିକା ତୁରନ୍ତ କର୍ମସିଆଲ ବ୍ରେକ ନେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ।

ଟିଭି ସୋ ରେ ଚାରିଜଣ ଏକ୍ସପର୍ଟଙ୍କୁ ଡ଼କା ଯାଇଥିଲା। ପ୍ରସଙ୍ଗ ଥିଲା ଇମ୍ରାନଙ୍କ ସରକାରରେ ପାକିସ୍ତାନବାସୀ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କ ଚେୟାର ଅଚାନକ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ସେ ତଳେ ମାଡ଼ି ହୋଇ ପଡି ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

   Related Posts