Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ପଦେ କଥା ପାଇଁ କନ୍ୟାର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟାକଲା ବର, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

5/09/2019 at 5:37 PM

ବାରମେର୫|୯: ରାଜସ୍ଥାନର ବାରମେର ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି।ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ କନ୍ୟାର ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟାକଲା ବର।ନୂଆକରି ସଂସାର ଗଢ଼ିବା ପୂର୍ବରୁ ସବୁଭାଙ୍ଗି ଚୁର୍‌ମାର ହୋଇଗଲା।ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓମ୍‌ ପ୍ରକାଶ ପପୁରାମକୁ ବାରମେରର ଆଡିସ୍‌ନାଲ ସେକ୍ସନ ଜଜ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡର ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏପ୍ରିଲ ମାସ ୨୨ ତାରିଖରେ ତାଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା।ଏପ୍ରିଲ ମାସ ୨୪ ତାରିଖରେ ଓମପ୍ରକାଶ ନାଁରେ ଥାନାରେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା।କନ୍ୟାର ମାମୁଁ ସେଡଓ୍ବା କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ଭାଣୀଜି ଚମ୍ପାଦେବୀ ୨ ଦିନ ତଳେ ଐହସାନ ତଳ ସାହିର ଯୁବକ ଓମପ୍ରକାଶ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଭାଣୀଜିଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସେ ଏଫଆଇଆରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ।ପୋଲିସ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା।

ଚମ୍ପାଦେବୀଙ୍କ ମାମୁଁଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ, ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ  ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଲାଗିଥିଲେ। ସ୍ତ୍ରୀ ଚମ୍ପାଦେବୀ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଉପରେ ସଂଗୀନ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ।ସ୍ବାମୀ  ଓମ୍‌ପ୍ରକାଶ ନଂପୁସକ ତାଙ୍କର ପୁରୁଷ ପଣିଆ ନାହିଁ ବୋଲି ଚମ୍ପାଦେବୀ କହିଥିଲେ। ଏହି କଥାକୁ  ଓମ୍‌ପ୍ରକାଶ ଖଣ୍ଡନ କରିଥିଲ ହେଲେ ସ୍ବାମୀର ଦୋଷ ଓ ଦୁର୍ବଳତା ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେବେ ବୋଲି ଚମ୍ପାଦେବୀ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି କଥାରେ ସ୍ବାମୀ ରାଗିଯାଇ ସ୍ତ୍ରୀ ଚମ୍ପାଦେବୀଙ୍କ ତଣ୍ଟିଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

ଚମ୍ପାଦେବୀଙ୍କୁ  ସେ ହତ୍ୟାକରି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଅଦାଲତରେ ଓମପ୍ରକାଶ ସଫେଇ ଦେଇଥିଲା। ହେଲେ ୨୭ଟି ଦସ୍ତାବିଜ ଓ ସାକ୍ଷ୍ୟପ୍ରମାଣକୁ ଆଧାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ପାଇଁ ଅଦାଲତ ରାୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts