Sunday, September 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ପଠାଇଲେ ତାମିଲ ପରିବାର, ଏମିତି ଉତ୍ତର ଦେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ…

ଭେଲୋର୯|୯: ତାମିଲନାଡ଼ୁର ଭେଲୋରରେ ରହୁଥିବା ରାଜଶୋଖରନ ନିଜ ଝିଅ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ପଠାଇଥିଲେ।ମୋଦିଙ୍କ ପାଖରେ ରାଜଶୋଖରନଙ୍କ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମଧ୍ୟ ଝିଅର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ଶୁଭେଚ୍ଛା ପତ୍ର ପଠାଇଥିଲେ।ଏହି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।ଟି.ଏସ ରାଜଶେଖରନ ଜଣେ ଅବସାରପ୍ରାପ୍ତ ଚିକିତ୍ସା ବିଜ୍ଞାନୀ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୧ ତାରିଖରେ ଟି,ଏସ ରାଜଶୋଖରନଙ୍କ ଝିଅ ବାହାଘର ହେବ।ସେଥିଲାଗି ମୋଦିଙ୍କୁ ସେ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ର ପଠାଇଥିଲେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପତ୍ରର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଦେଲେ ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଚିଠିରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ   ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିବାରୁ ଟି.ଏସ ରାଜଶୋଖରନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି।ରାଜଶୋଖରଙ୍କ ଝିଅ ରାଜଶ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ବର ହେବାକୁ ଥିବା ସୁଦର୍ଶନଙ୍କୁ ମୋଦି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିଲେ।ବର ଓ କନ୍ୟାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଭବିଷ୍ୟତ ମଙ୍ଗଳମୟ ହେଉ ବୋଲି ପିଏମ ମୋଦି ଚିଠିରେ ଲେଖିଥିଲେ।ବ୍ୟସ୍ତତା ଯୋଗୁ ସେ ବିବାହରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ମୋଦି ଚିଠି​‌ରେ ଜଣାଇଥିଲେ।

1226 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର