Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଆଇନ୍ ଆଖିରେ ସମସ୍ତେ ସମାନ: ବିଜେଡି ପରେ କଂଗ୍ରେସର ପାଳି…

9/01/2020 at 7:05 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୯/୧:  ବିଜେଡି ପରେ ଏବେ କଂଗ୍ରେସର ପାଳି । ଭାରତ ବନ୍ଦ ସମୟରେ ଯୁବ, ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ବିନା ହେଲମେଣ୍ଟରେ ବାଇକ ଚଳାଉଥିଲେ । ଯାହା କମିସନେରେଟ୍ ପୋଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି। ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଆଧାରରେ ବାଇକ ମାଲିକଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବ ଚାଲାଣ ।

ଆଇନ ଆଖିରେ ସମସ୍ତେ ସମାନ । ଏହି କଥା ସବୁ ସ୍ତରରେ ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ନେତାମାନେ ମତ ଦେଇଥାନ୍ତି । ଆଉ ସେହିଥି ପାଇଁ ତ  ବିଜେଡି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସରେ ବିନା ହେଲମେଣ୍ଟରେ ବାଇକ ଚଳାଇ ତଣ୍ଡ ଗଣିଥିଲେ ବିଜେଡି କର୍ମୀ । ଯାହାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଥିଲେ ଭୁବନେଶ୍ବର ମଧ୍ୟ ବିଧାୟକ ଅନନ୍ତ ନାରାୟଣ ଜେନା । ଆଉ ଏବେ ସେଇ ଭୁଲ୍ କରିଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର କର୍ମୀମାନେ ।  ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜକୁ ଆଧାର କରି ସେମାନଙ୍କର ବାଇକ ମାଲିକ ମାନଙ୍କ ସଂମ୍ପର୍କରେ ଏବେ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛି ଟ୍ରାଫିକ ବିଭାଗ । ଏଥିରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସଂପୃକ୍ତି ବାହାରିବ ସେମାନେ ଟ୍ରାଫିକ ତଣ୍ଡ ଗଣିବାଟା ଥୟ ।

ଭାରତ ବନ୍ଦ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ କେବଳ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ନୁହଁନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଭାଙ୍ଗି ବିନା ହେଲମେଣ୍ଟରେ ବାଇକ କିମ୍ବା କାର ଚାଳନା କରୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ସିସିଟିଭି ମାଧ୍ୟମରେ ଠାବ କରାଯାଇ ତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଫାଇନ ଚାଲାଣ କଟାଯିବ । କେବଳ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ନୁହେଁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଛକରେ ଚାଲିଥିବା ଓଭରବ୍ରୀଜ କାମ ସରିବା ପରେ ଖୋର୍ଦ୍ଧାଠାରୁ କଟକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାସ୍ତାରେ ଲାଗିବ ସିସିଟିଭି । ଆଉ ଏହି ସିସିଟିଭି ବିନା ହେଲମେଣ୍ଟ ସିଟ୍‌ବେଲଟ୍‌ ଓ ସ୍ପିଡ୍ ଗାଡି ଚାଳକଙ୍କ ଉପରେ ରଖିବ କଡା ନଜର ।

   Related Posts