Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ ପୂର୍ବରୁ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ନବ ବିବାହିତା

17/01/2020 at 8:11 PM

ହିସାବଟୀ୧୭/୧: ନବ ବିବାହିତ ବୋହୂଙ୍କୁ ଘର ଭିତରକୁ ପାଛୋଟି ନେବା ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ପାଞ୍ଚ ଭଉଣୀରେ ଗୋଟିଏ ଭାଇ। ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଖୁସିରେ ପରିବାର ବର୍ଗ ଓ ସଂପର୍କୀୟମାନେ ଘର ସାମ୍ନାରେ ବସି ଥାଆନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ସବୁ ଖୁସି ଫସର ଫାଟିଗଲା। ପାଲିଙ୍କି ବସି ଆସିଥିବା କନ୍ୟା କୋକେଇରେ ଗଲେ ମଶାଣି। କ୍ଷଣକେରେ ସବୁ ଖୁସିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡ଼ିଗଲା। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଅନୁପସହରେ ଘଟିଛି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଅନୁପସହର ଅଞ୍ଚଳର ହିସାବଟୀ ବାସିନ୍ଦା କମଲ ସିଂହଙ୍କ ପୁଅ ମନୋଜ କୁମାର ବାହାଘର ଥିଲା। ବର ଓ ବରଯାତ୍ରୀ କନ୍ୟା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ଫେରିବା ବାଟରେ ଘଟିଥିଲା ଅଘଟଣ। ବର ଓ କନ୍ୟା ଆସୁଥିବା ଗାଡ଼ିଟି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଏକ ଗଛରେ  ବାଡ଼େଇ ହୋଇଥିଲା। ମୁରାଦାବାଦର ଆଗ୍ରା ନିକଟରେ ଏଡି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କନ୍ୟା ଶିବାନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବର ସମେତ ବରଯାତ୍ରୀ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ।

ବର ମନୋଜ କୁମାରଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସକାଳେ ଫେରିବା ସମୟରେ ଘନ କୁହୁଡ଼ି ହୋଇଥିଲା। ତେଣୁ ଡ୍ରାଇଭର ବେପରୁଆ ଭାବେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇଥିଲେ। ଯାହାଫଳରେ ଆସିବା ବାଟରେ ଗାଡ଼ି ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ବାଡ଼େଇ ହୋଇଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି କନ୍ୟାର ମୃତଦେହ ଗାଡ଼ିରୁ ବାହାର କରିଥିଲେ। ଏହାସହ ଆଘାତ ପାଇଥିବା ବର ଓ ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ପଠାଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଶୋକର ଛାୟାଖେଳି ଯାଇଛି।

   Related Posts